Google võimaldab aga oma pildiotsinguga erinevaid pilte üles laadida ning selle tausta kontrollida.
Teine kahtlane variant on see, kui profiilil pole näiteks üldse pilti. See üksi ei pruugi võltskontot tähendada, kuid teiste asjaoludega koos võib sellele viidata.
Fotode hulk
Tasub kontrollida ka seda, kas ja kui tihti näiteks võltskonto omanik pilte üles laeb. Tavaliselt panevad inimesed üles pilte endast, oma lähedastest ning enda tegemistest. Kui aga kontol pole üldse pilte või on mõni üksiks pilt suvalise objektida, võiks see kahtlust äratada.
Sõprade arv
Kahtlane võib olla selline konto, millel on kas liiga palju või liiga vähe sõpru. Kindlasti võiks küsimusi tekitada asjaolu, kui loodud kontol pole ühtegi inimest sõbranimekirjas.
Ajajoone postitused
Tavalise Facebooki kasutaja tunnus on see, et aegajalt kirjutab või postitab ta oma ajajoonele midagi. Seda ei pruugi juhtuda tihti, kuid kahtlane on selline konto, kus neid postitusi pole üldse või on need tehtud väga pika vahega.
Samuti võiks kahtlust äratada ka see, kui postituse sisu on ebaloogiline või mitte midagi ütlev.
Sõnumitele vastamine
Üheks võimaluseks konto ehtsust kontrollida on kontaktile kiirsõnum kirjutada. Võltskonto puhul on vähetõenäoline, et sealt mingi vastus üldse tuleb, kuna enamikel juhtudel on need tehtud bot-robotide poolt.