Tee oma elu lihtsamaks: lae Google Drive otse arvutisse

Tänapäeval leiab suurel hulgal erinevaid pilveteenuseid, mis aitavad digitaalset sisu pilves hoida. Üheks populaarsemaks nende seast on Google Drive, mida saab kasutada nii telefonis kui ka veebilehitseja kaudu. Lisaks viimasele saab Drive’i pilveteenuse aga otse ka oma arvutisse alla laadida, mis muudab failide liigutamise eriti mugavaks ja kiireks.

Alustada tuleb arvutisse tõmmata Google Drive’i alla laetav versioon, saad seda siin. Drive’i saab kasutada nii PC kui ka Mac-i peal. Järgmisena tuleb programm lahti pakkida ning seejärel ilmub Drive sinu arvutisse eraldi kataloogina. Soovi korral saad selle tõsta näiteks kiirpoääsu ribale, et vajadusel mugavalt sisule juurde pääseda.

Arvuti teavituste ribale kuvatakse edaspidi ka rakenduse ikooni ning selle alt leiad kõik hiljuti sünkroonitud failid. Samuti saad sealtkaudu eelistusi muuta. 

Google pakub võimalust sünkroniseerida Drive’i sisu oma arvutis, kuid vastupidi on võimalik ka arvutis olevaid katalooge ühekaupa pilveteenusega siduda ja selle sisu ajakohasena hoida. 

Kui arvutis ruumi vähe ja pole soovi kõiki faile seal talletada, pakub Google Drive võimalust pilvest sisu ka arvutisse striimida. Nii on kõik failid alati kiirelt käeulatuses. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.