Pilveteenused

Cisco tegi sinu meeskonnale pilvepõhise ekraani

1485319982463.jpg

Rubriiki toetab

Pilvepõhine koostöötarkvara aitab erinevatel meeskondadel teha koosolekuid ka mujal kui konverentsiruumis. Oma lahenduse pakub välja ka tehnoloogiafirma Cisco ning loob selleks Spark pilvesüsteemi ja pilvepõhise nutiekraani.

Üheks osaks süsteemist on toode Spark Board, mis on kõik ühes seade, millega saab läbi viia esitlusi ning videokõnesid. Soovi korral toimib see ka lihtsalt digitaalse tahvlina, kuhu saab joonistada või kirjutada. Idee on luua üks lihtne lahendus, et viia läbi koosolekuid endale sobivas kohas.

Ekraani on võimalik juhtmevabalt ühendada ka arvutiga, mis kasutab vajalikku Spark tarkvara. Seeläbi saab ekraanile kuvada slaide või dokumente, mida on tarvis meeskonnale näidata.

Seade toetub Cisco Spark pilveteenusele, mis on pilvepõhine tarkvara meeskondade jaoks. Lahendus on mõeldud sõnumite saatmiseks, video- ja häälkõne tegemiseks ning ka esitluste läbiviimiseks. Kogu platvorm on pilvepõhine ning krüpteeritud. Idee on loodud konkureerimaks juba olemasolevate meeskondadele suunatud lahendustega nagu Slack või Microsoft Teams. Samuti on konkurente ka Spark Board seadmele. Näiteks Google’i Jamboard või Microsofti Surface Hub.

Spark Boardi on võimalik enda meeskonnale soetada 4676 euro eest ning Spark tarkvara on võimalik kasutada erinevate pakettidena ja hind sõltub paketist.

Avafoto: Cisco

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.