Pilveteenused

Netflix plaanib Euroopas sisu tootmisele kulutada miljard dollarit

The Netflix logo is shown in this illustration file photograph in Encinitas, California October 14, 2014. Netflix Inc's global expansion is set to reach movie-mad India, industry executives said, where high-speed Internet connectivity is rapidly spreading among a vast population used to paying pennies for their latest Bollywood fix. REUTERS/Mike Blake/Files

Rubriiki toetab

Netflix teatas, et plaanib suurendada Euroopas toodetava sisu eelarvet tänavu miljardi dollarini, luues nii filme kui ka mitu telesarja ja dokumentaali.

Netflix plaanib Euroopas toota või tootmises osaleda 10 projektiga, tuues vaatajateni seitse uut telesarja, kaks dokumentaalfilmi ja ühe filmi ning kulutades sellele miljard dollarit.

Tõenäoliselt teeb firma seda eelkõige tänu suurepärastele majandustulemustele, ainuüksi 2018. aasta esimeses kvartalis sai Netflix 7,41 miljonit uut kasutajat ning suurendas kasumit eelmise aastaga võrreldes 40%, teenides kvartalis 3,7 miljardit dollarit.

Business Insider kirjutab, et üks heade tulemuste põhjustest on kindlasti ka kohalikes keeltes sisu tootmine, mida Netflix Euroopas kahtlemata ka jätkata plaanib.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.