Pilveteenused

Uuring: pilveteenuseid kasutavad ettevõtted teenivad rohkem ning on efektiivsemad

business-1989126_1920.jpg

Rubriiki toetab

Firma CloudHealth Technologies viis läbi uuringu, analüüsides ettevõtete pilvekasutust ning jõudis järeldusele, et pilveteenuste kasutus mõjutab otseselt ettevõtte kasumit ja selle tõusu.

Ettevõtted, kes kasutavad pilvetehnoloogiaid, näevad ligi 2,3 korda kiiremat käibe tõusu kui need firmad, kes pilvetehnoloogiaid ei kasuta, kirjutab uuringu tulemustest Forbes. Pilveettevõtete käive võib aastas olla lausa 35% suurem pilvetutest ettevõtetest. Säärased firmad töötavad üldiselt kiiremini, on paremadoma teenuste ja toodete väljaarendamisel ning on kaks korda vastuvõtlikumad pilvetehnoloogiatega kaasas käivate uuenduste osas.

Uuringu läbiviijate sõnul on võtmetähtsusega pilvetehnoloogiate kasutamise visiooni omamine ettevõttes. Edukaimate ettevõtete puhul oli tõenäosus, et neil on kindel pilvetehnoloogiate kasutamise kava, ligi 10 korda suurem vähem edukatest ettevõtetest.

76% ettevõtetest, kus kasutatakse pilvetehnoloogiaidon loonud ka pilvesüsteemide halduri ametikoha.

Uuring annab ka soovitusi, mida teha, et oma ettevõttes pilvetehnoloogia kasutusele võtta. Üks soovitustest on kindlasti defineerida, milliseid edukaid tulemusi soovitakse saavutada. Seejärel tuleks paika panna konkreetsed juhipositsioonid ja rollid pilvesüsteemide kasutuses. Tähtis on ka aru saada, et pilvetehnoloogiate kasutamine on lõppfaasis kasulikum,kui nende juurutamisele kulutatud summa.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses