Realme teeb oma esimese sülearvuti sellise, nagu kasutajad tahtsid

Juuni keskel selgus, et sülearvutite turule tuleb veel üks tegija – Realme, kes varem tuntud rohkem nutitelefonide tootjana. Siis küsis Realme oma kasutajatelt, millist sülearvutit nad osta tahaksid. Aega oli arvamust avaldada 15. juulini. Nüüd on enam-vähem teada, milline masin siis tehase tootmisliinidelt sügise hakul välja tuleb.

Selgunud on ka uue arvuti esitluskuupäev – 18. august ja koht – India. Nimelt esitletakse Indias kui Realme ühel kõige suuremal turul nende uut tipptelefoni ehk lipulaeva Realme GT, kuid samas eemaldatakse eesriie ka uue sülearvuti Book Slim esitluselt.

Uus masin toodetakse OEM-ina ehk teise tootja juures, kes paneb seadmele Realme logo. Esimestest Hiina meediasse jõudnud teadetest saab teada, et masinal on 11. põlvkonna Intel Core i5 protsessor, 3:2 küljesuhtega kitsaste äärtega 2K ekraan (2160 x 1440 pikslit), 16 GB RAM, 512 GB SSD ja Thunderbolt 4 toega USB C port.

Plakatilt on näha veel ka üks tavaline USB pesa ja veel üks USB C, rohkem füüsilisi ühendusi peale 3,5 mm kõrvaklapipesa ei paista olevat.

54 Wh mahutavusega aku saab täis 65 W kiirlaadijaga USB C pesast.

Nii nagu paljud teised nutitelefone tegevad tootjad, nii hakkab ka Realme pakkuma Realme Connect lahendust oma sülearvuti ja nutitelefoni tihedamaks sidumiseks, et teha tööd mõlemast seadmest korraga, vahetada andmeid ja juhtida rakendusi.

Õhuke (14,9 mm) ja kerge (1,5 kg) sülearvuti on suunatud kodus töötajatele ja koolis käijatele, hind on võimalikult laia kasutajaskonda silma pidades soodne: alates 570 eurost.

Peale India on kavas Realme sülearvuteid müüma hakata ka mujal, näiteks Euroopas. Millal see juhtub, pole veel teada.

Vaata ka sülearvuti esitluse tutvustusvideot, kus paljastatakse mõned põhinäitajad ning natuke ka välimust:

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.