Lahenduse leiad siit: viimane Windowsi uuendus tegi arvutitel WiFi katki

Peale viimast Windowsi uuendust on osadel kasutajatel WiFi-ga probleeme.Foto: Shutterstock

Microsoft kinnitas, et peale viimase Windows 11 kumulatiivse värskenduse installimist on osadel kasutajatel probleeme WiFi ühendusega. Teade tuli peale seda, kui paljud kasutajad kurtsid probleemi üle erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel ja foorumites.

Peale KB5032288 uuendust ei suuda osad WiFi adapterid enam juhtmevaba võrguga ühendada ning kõige tõenäolisem on seda probleemi kohata siis, kui üritada ühendada mõne organisatsiooni, haridusasutuse või avaliku WiFi-ga, mis kasutab 802.1x autentimist.

Foorumeid lugedes jääb aga mulje, et see probleem võib tulla ka neil, kes installisid KB5033375 uuenduse. Viga ei mõjuta tõenäoliselt Windows 10 operatsioonisüsteemiga seadmeid ning Microsoft küsis probleemi lahendamiseks inimestelt rohkem informatsiooni Feedback hub rakenduse vahendusel.

Microsofti sõnul toovad nad kasutajateni vajaliku uuenduse, kui saavad teada, mis viga põhjustab. Praegu on aga üks võimalus probleemi lahendamiseks avada Windowsi Update’i sätted, võtta sealt värskenduste ajalugu, kerida alla ning valida sealt värskenduste desinstallimine.

Peale seda tuleb otsida üles KB5033375 või KB50532288 värskendus ja see maha installida. Nüüd peaks WiFi taas töötama.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.