Bolt kaasas investoritelt veel 60 miljonit eurot

Bolti tegevjuht Markus Villig ja pressiesindaja Karin Kase.Foto: Geenius Meedia

Tõukerataste rendi ning taksode vahendamisega tegelev Bolt kaasas investoritelt äri kasvatamiseks 60 miljonit eurot, kirjutab TechCrunch. Bolti kõneisik kinnitas uue investeeringu toimumist, kuid ei täpsustanud selle suurust. Väljaanne tugineb kahele anonüümsele allikale.

Mullu kevadel kaasas toona Taxify nime kandnud ettevõte 150 miljonit eurot, millega kasvas firma väärtus miljardi dollarini, sellega pääsesid nad “ükssarviku” klubisse. Praegune investeering kinnistab klubisse kuulumist veelgi.

TechCrunchile antud kommentaaris ütles Bolti kõneisik, et investeeringut kasutatakse teenuse laiendamiseks ning tegevuse jätkamiseks Londonis.

Väljaande kohaselt on viimase investeeringuga seotud investeerimisfond Nordic Ninjas, Naya Capital Creandum, G Squared ning eestlaste United Angels VC ja Superangel.

Superangeli üks asutajaid Rain Rannu ütles Geeniusele, et temale teadaolevalt on investeeringu raund veel avatud ehk teoreetiliselt saaks investeering veelgi kasvada ja osalisi saaks veel rohkem olla.

“Usume tiimi, oleme ju sinna varasemalt ingelinvestoritena olnud päris algusest peale. See konkreetne investeering Superangeli alt näitab meie jätkuvat usku sellesse, et mida ja kuidas nad toimetavad,” ütles Rannu.

Teiste seas on varasemalt Bolti investeerinud Daimler ja Didi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.