Fossili uued kellad toovad kontaktivabad maksed ja iPhone’idesse kõned

Kellatootja Fossil tõi välja uued Google Wear OS-il põhinevad nutikellad, millega ka iPhone’i-kasutajad saavad esmakordselt hakata kõnesid vastu võtma ja rääkima otse kella sisse.

Fossili uued mudelid kannavad nime Gen 5 ning valikus on kuus kella: kolm neist on edevama välimusega ja kannavad mudelinime Julianna HR ning kolm tagasihoidlikumat nimega Carlyle HR.

Sisu poolest on kõik kellad samad: neil on uus Snapdragon 3100 protsessor, 1,28-tolline AMOLED-ekraan, korpuse suurus on 44 mm ja see on 12 mm paks.

Androidi-kasutajad saavad kelladega ju praegu rääkida, kuid Fossil lubab, et sügisel ilmuva uue äpiga saavad selle võimaluse ka iPhone’i-kasutajad, mis oleks Google Wear OS-i kellade puhul esmakordne.

Lisaks lubab Fossil, et kellad saab panna “Extended Battery” režiimi ja niimoodi peab aku vastu lausa mitu päeva isegi, kui teavitused ja pulsimonitor on sisse lülitatud. Kuidas ja kui hästi see täpsemalt toimib, näeme ilmselt lähemal ajal, kui kellad müüki jõuavad.

Kelladel on 8 GB mälu ja 1 GB RAM, samuti on kelladel NFC kontaktivabade maksete jaoks läbi Google Pay, pulsisensor, GPS, kõlar ja mikrofon. Kell on veekindel kuni 30 meetri sügavuseni.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.