Geenius IFAl: proovisime Samsung Note 8 telefoni

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Samsungi uus lipulaev, Galaxy Note 8. Foto: Ronald Liive

Vajuta siia, et näha kõiki Geeniuse IFA 2017 teemalisi uudiseid

Milline on üks hea telefon? Raske küsimus, kuid kindlasti peaks sel telefonil olema väga kvaliteetne servast servani ekraan ja hea kaamera. Kõik muu, mis on sel lisaks on lihtsalt kirsiks tordil. Samsung sai sellega taaskord hakkama, kui eelmisel nädalal esitles uut lipulaeva Galaxy Note 8.

Nüüd, nädal hiljem saime telefoniga tutvuda ka Euroopa suurimal tehnikamessil IFA, mille melu on ka Geenius kajastamas.

Note 8 jätab endast hea mulje. Telefon istub käes hästi ning näeb ka ilus välja. Kindlasti on telefonis peidus ka kiire protsess ja hulganisti mälu.

Ainuke häda on selles, et paraku saab ka seni Samsungi lipulaevaks olnud S8 ja S8+ täpselt samade sõnadega kirjeldada. Kuigi Note’i seeria telefone on peetud füüsiliselt väga suurteks, siis võin kinnitada, et ega ta nüüd S8+ mudelist väga palju suurem ei ole.

Tean endagi tutvusringkonnast inimesi, kes tavalise telefoni asemel eelistavad Note’i pliiatsi pärast. Arvatavasti saabki Note’i kohta öelda, et see on telefon neile, kes leiavad, et puutepliiatsi olemasolu on ilmtingimata vajalik. Väga lakooniliselt öeldes: Note 8 on hea, kuid sel on puudu see mingi eriline asi, mis võiks seda panna ostma ka tavakasutajaid. Eks pikem test paljastab telefoni tõelised paled.

Note 8 erilise vau-efekti puudumist kinnitas kasvõi eilne Samsungi pressikonverents, mille järel said ajakirjanikud telefoniga tutvuda. Nagu juuresolevalt pildilt on näha, võis leida mitmeid demolaudu, kus ei olnud telefoniga tutvumas ühtegi ajakirjanikku.

Ajakirjaniku reisikulud IFA messile Berliini kattis Samsung.

Tühi Note 8 demolaud pärast Samsungi pressikonverentsi. Foto: Ronald Liive

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.