Hinnaülevaade: Telia korraldab sel nädalal suure sooduskampaania, aga kas midagi väärib ostu ka?

Telia alandab neljaks päevaks nutitehnika hinda.Foto: Shutterstock

Telia e-poes toimub tänasest kuni reede südaööni sooduskampaania, mille raames on alandatud nii telefonide, läpakate, kellade, telerite ja muude nutiseadmete hinnad. Kuna varem on Telial sarnaste soodusmüükide ajal päris häid pakkumisi olnud, siis vaatame ka seekord üle, mis ostu väärib.

Apple toodetest on soodushinnaga müügis nii iPhone’id, iPadid kui ka MacBookid, kuid nende hinnatase on teiste poodidega üsna sarnane. Ühe pärli küll leidsime: iPhone 12 mini (loe Geeniuse testi siit) maksab soodushinnaga 599 eurot ja see on esimene kord, kui selle mudeli hind alla 600 euro kukkunud on.

Tipptelefonide hulgast on päris kena hinnaga müüki jõudnud OnePlus 10 Pro mudel, mida pakutakse 699 euroga. Mujal maksab see telefon 850-900 euro ringis, seega soodustus on korralik.

Odava hinnaga saab kätte ka volditava Samsung Galaxy Flip3 (loe Geenius testi siit) mudeli, mille kunagine 1050-eurone alghind on asendunud juba 659 euroga. Samsungi pakutust on 330 euroga veel müügis S20 FE mudel, kuid see on juba poest otsa saanud.

Tahvelarvutite osas läks odavamaks Samsung Galaxy Tab A7 säästumudel, mis maksab allahindlusega 99 eurot. Tegemist on küll vanema ja võib-olla mitte kõige kiirema tahvelarvutiga, kuid kellel on vaja odavat ja töökindlat tahvlit, siis võib see hea võimalus olla.

Ühe hea pakkumise leidsime ka kõrvaklappide seast: Sony WH-1000XM4 kõrvapealsed klapid (loe Geeniuse võrdlust siit) on hetkel müügis 259 euroga, mis on konkurentsitult hetkel neile klappidele kõige odavam hind.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.