Kõlakas: Samsung toob müügile volditava Galaxy Foldi telefoni Ultra versiooni

Galaxy Fold5
Samsungi volditavate telefonide pere võib sel aastal saada oodatust rohkem lisa.Foto: Samsung

Hollandi Samsungi telefonide fännide blogi Galaxy Club väitel toob Samsung sel aastal müügile kallima versiooni oma suurest volditavast telefonist ehk Galaxy Fold6 Ultra.

Kõlakas põhineb Samsungi kasutataval mudelinumbrite loogikal. Nimelt on lekkinud info põhjal spekulatsiooni aluseks oleva mudeli number SM-F958. Seni tehtud Foldi seeria telefonide mudeli viimane number on alati olnud 6, näiteks Galaxy Fold5 mudeli number on SM-F946.  Galaxy S-seeria Ultra mudelitel on see aga alati olnud 8, näiteks on Galaxy S24 mudelinumber SM-S928.

Loomulikult on selline spekulatsioon üsna nõrk ja vaid tulevik näitab, kas sel ka mingi tõepõhi all on. Veebilehel avaldatakse ka arvamust, et Galaxy Fold Ultra saabub müügile väga piiratud koguses ning vaid Lõuna-Koreas. See viimane väide on aga eriti ebatõenäoline.

Varem liikunud kõlakate kohaselt plaanib Samsung seekord peale tavalise versiooni tuua müügile ka veidi tagasihoidlikumate andmetega soodsama Galaxy Foldi. Hoolimata sellest, milline kuulujutt tõeks osutub, laekub erinevatest allikatest üha rohkem infot, et me näeme sel aastal ilmselt kahte erinevat Samsungi suurt volditavat telefoni.

On selge, et volditavate telefonide pioneeriks olnud Samsungil on hädasti tarvis seekordse Foldi seeria telefoniga silma paista, kuna praeguseks on konkurendid omaduste ja kasutusmugavuse poolest mööda läinud. Samsungil ei lähe liiga hästi ka tavaliste telefonide segmendis ning eelmisel aastal läks Apple esimest korda telefonide müüginumbrilt Samsungist mööda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.