Uudis

Nintendo on Switchi müünud kolme kuuga rohkem kui Wii U-d parimal aastal

Märtsi alguses müügile tulnud Nintendo hübriidmängukonsooli on saatnud uskumatu müügiedu ja seda on aprilli lõpu seisuga müüdud 3,5 miljonit. Selle eelkäija Nintendo Wii U suutis oma parimal aastal (2014) müüa 3,65 miljonit mängukonsooli, mis tähendab, et praeguseks hetkeks on uus konsool kolme kuuga olnud juba edukam kui Wii U oli oma parimal aastal.

Nintendo Wii U tootmine lõpetati paar kuud tagasi ja nüüd on pigem küsimus, kas firma suudab Switchi müüa ühe aastaga rohkem kui Wii U-d suudeti müüa terve viieaastase eluea vältel ja suudetakse hoida Wii müügitempot. Nintendo Wii U-d müüdi kokku 13,9 miljonit, enne seda ilmunud Wiid aga 101 miljonit.

Suurepärased on ka olnud Nintendo Switchi mängude müüginumbrid. Fenomenaalne oli juba see, kui esimese kuuga suudeti Switchi hittmängu “The Legend of Zelda: Breath of the Wild” müüa rohkem kui konsooli ennast, teadaolevalt on see esimene mäng, mis suutis sellise asjaga hakkama saada. Aprilli lõpus müügile tulnud “Mario Kart 8 Deluxe’i” aga suudeti avanädalaga müüa 1,2 miljonit. Võrdluseks: samal nädalal ükski PlayStation 4 või Xbox One’i mäng üle saja tuhande koopia ei müünud.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.