Perekooli foorum saadetakse ebasobivate postituste tõttu hingusele

Perekooli foorum.Perekool/Kuvatõmmis

Eesti üks populaarsemaid foorumeid ehk Perekooli foorum lõpetab peatselt tegevuse. Portaali omanik Eesti Ämmaemandate Ühing andis teada, et põhjuseks on foorumisse tehtud sobimatud postitused.

“1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid,” seisab ühingu teates. Perekooli lehel jätkatakse uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist.

Perekool on aastaid olnud avalikkuse tähelepanu all mõnitavate ja solvavate kommentaaride tõttu, mida anonüümsed postitajad seal avalikult jagada said. Näiteks 2018. aastal kaebas näitleja Marika Korolev tema kohta laimu avaldanud kommenteerijad kohtusse, kus otsustati, et kommenteerijad peavad Korolevile tekitatud moraalse kahju hüvitama.

Perekooli tegemised on läbi käinud ka Geeniuse veergudelt, kui mõni aasta tagasi leidis Facebook, et foorumis leiduv sisu läheb vastuollu ühismeedia kogukonnareeglitega ning keelas Messengeris foorumi linkide jagamise.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.