Sonos toob müügile oma esimesed kõrvaklapid

Sonos avalikustas uued kõrvaklapid.Foto: Sonos

Sonos avalikustas täna oma esimesed kõrvaklapid, mis kannavad nime Ace. Tegu on ligi 500-eurose kõrvaklapipaariga, millel on aktiivne heliisolatsioon ning mis konkureerib näiteks Apple’i AirPods Maxidega.

Uue tootega on Sonos läinud oma tavalisest rajast veidi kõrvale ja kõrvaklapid tulevad ainult Bluetooth ühendusega ning WiFi-t nendel ei ole. Klapipaari aku kestab tootja sõnul 30 tundi ning 3-minutilise laadimisega on võimalik saada 3 tunni jagu aku kestvust.

Kõrvaklapid saab ühendada kodukinosüsteemiga ja vaadata ruumilise heliga sisu televiisorist nii, et ruumiline heli tuleb suunatult kõrvaklappidesse. Selle funktsiooni toimimiseks on vaja aga eraldi Sonose ribakõlarit.

Klapid kaaluvad 312 grammi, mis on kergem Apple’i AirPods Maxidest, kuid samas raskem Sennheiseri Momentum 4 ja Sony WH-1000XM5 kõrvaklappidest.

Sennheiseri klapid maksavad aga vähem kui 300 eurot ning Sony omad algavad 324 eurost. Mõlemad need on aga samuti otsesed konkurendid Sonos Ace’idele ning Digigeeniuse tulevases testis saab lugeda, kuidas Sonos suudab uuel turul konkureerida tootjatega, kes on seal tegutsenud juba üle 50 aasta.

Sonos Ace kõrvaklapid on saadaval Eestis alates 5. juunist. Klapid tulevad mustas ja valges toonis tootja soovitatud hinnaga 499 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.