Huawei tõi müügile uued mürasummutavad Freebuds Pro 3 kõrvaklapid

Huawei avalikustas uued kõrvaklapid.Foto: Huawei

Huawei tõi turule uued FreeBuds Pro 3 kõrvaklapid, mis on tootja sõnul saanud eelmise versiooniga võrreldes mitmeid värskendusi. Täiustatud on helikvaliteeti ja klappidel on ka mürasummutusfunktsioon (ANC), mis võimaldab Huawei sõnul muusikat kuulata ja koosolekuid läbi viia ka lärmakas keskkonnas.

Huawei sõnul pandi kõrvaklappide väljatöötamisel eriline rõhk sellele, et inimesed saaks mürarikkas keskkonnas puhata või tööd teha ja FreeBuds Pro 3 kõrvaklappidel on täiendatud ANC 3.0 mürasummutusfunktsioon.

Klappidel on ka vaikse kõne funktsioon, mis võimaldab peakomplektil inimhääli tabada ja neid selgemaks muuta, samal ajal taustamüra vähendades. Lisaks suudab Huawei FreeBuds Pro 3 ANC õues liikudes blokeerida kuni 9 m/s tuulemüra.

Huawei koolitusjuhi Jekaterina Mishina sõnul on nii hääletuvastuse kui ka mürasummutuse kvaliteeti panustatud ja võrreldes eelmiste mudelitega on nende funktsioonide sooritust märgatavalt parandatud.

Ilma ANC-ita suudavad klapid mängida ühe laadimisega 6,5 tundi ning koos toosiga kokku 31 tundi. Uued Huawei FreeBuds Pro 3 kõrvaklapid tulevad kolmes toonis: valge, roheline ja hõbedane.

Klapid jõudsid müügile täna ning nende hinnad algavad 179 eurost.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.