Mõlemad telefonid saavad IP48 tolmu-ja veekindluse. Tolmukindlus ei ole aga endiselt nii hea, kui oleme lootnud. Number 4 sertifikaadil tähendab, et telefon on kaitud osakeste eest, mis on suuremad kui 1 mm, ehk pigem on telefonide hinged nüüd kaitstud suurema puru, aga mitte peenikeste tolmuosakeste eest. Mõlemal telefonil on kasutusel ka Snapdragon 8 Gen 3 Protsessor.
Galaxy Fold 6 ekraanil on 2600 nitine maksimaalne eredus, mis on varasemast kolmandiku võrra parem. Telefon on ka minimaalselt lühem ja laiem ning suletuna 0,5 mm õhem. Laiemat ja lühemat disaini kahast ka uued välise ekraani mõõdud, mis on nüüd 2160×1856 pikslit varasema 2176×1812 piksli asemel.
Fold 6 kaalub 239 grammi, ehk telefon on 14 g kergem kui eelkäija, mis teeb selle kaalu nüüd konkurentidega võrreldavaks. Kaamerad, aku suurus ning ekraani katva klaasi tüüp on aga kõik samad, mis eelmisel aastal. Just aku suurus on põhiline, koht millega Galaxy Fold 6 konkurentidele alla jääb.
Galaxy Flip 6 saab väidetavalt uue välise ekraani, mis on nüüd IPS ja mitte AMOLED. Kui see vastab tõele, siis on tegemist üllatava ja suure sammuga tagasi. Põhikaameral on 50 Mpix pildiandur, millega saab teha paremaid hübriidsuumiga pilte. Lainurkkaamera on endiselt sama, mis oli kasutusel eelmistel versioonidel. Flip 6 aku on varasemast veidi suurem. Uus 4000 mAh aku on võrreldav konkurentide telefonidel kasutatavatega. Galaxy Flip 6 saab ka parema jahutussüsteemi, ning kõige suuremas mälukonfiguratsioonis on nüüd 12 GB muutmälu.
Kui lekkinud info tõele vastab, on Samsungi uued volditavad telefonid eelmise aastaga võrreldes väga pisike ja ettevaatlik samm edasi. Samsung on muutunud ülimalt konservatiivseks ning see strateegia on juba hakanud firmale turuosa kaotuse näol probleeme valmistama. Kas Samsung suudab meid millegi ägedaga ka tõeliselt üllatada, näeme juba 10. juulil, kui Samsungi uued telefonid, nutikellad ja kõrvaklapid ametlikult avalikustatakse.