Sisuturundus

AOC valikust leiad kolm E2 sarja monitori, mis sobivad nii koju kui ka kontorisse

Kui soovid lihtsat ja töökindlat kuvarit, siis pole vaja AOC E2 seeriast kaugemale vaadata. Ridu on täiendatud seekord kolme kõrge eraldusvõimega mudeliga, mis täidavad kõik tavakasutuse põhivajadused ning sobivad nii koju kui kontorisse.

E2 seeria monitorid pakuvad kaunist disaini ja kvaliteetset paneeli, millele pole lisatud ülemääraseid kellasid ja vilesid. Kõigil mudelitel on suured ekraanid, et töötegemine veelgi produktiivsem oleks ning võimalikult palju sisu korraga pildile mahuks.

AOC Q32E2N

Parajalt terav paneel ning kaasaaegne disain

Kui soovid oma FullHD resolutsiooniga kuvarit parema vastu välja vahetada, siis Q32E2N mudel pakub ideaalset lahendust. Sellel on 31,5-tolline, QHD eraldusvõimega (2560×1440 pikslit) ning 75-hertsise värskendussagedusega VA-ekraan.

Tänu viimasele on hiire liikumine ja kerimine tavapärasest sujuvam, mis tagab ka parema mängukogemuse.

AOC U32E2N

Veelgi paremat ekraanikvaliteeti pakub aga U32E2N mudel, millel sama, 31,5-tollise ekraanimõõdu juures on kasutusel UHD-resolutsiooniga VA-paneel ja tulemuseks on 3840×2160 pikslit. Kuigi värskendussageduseks on tavapärane 60 hertsi, sobib kõrge, 350-nitise heledustasemega U32E2N eriti hästi just valgusküllasesse keskkonda.

AOC Q34E2A

Kolmas uus mudel on Q34E2A, mille ekraan on eelmistega võrreldes veelgi suurem – 34 tolli. Resolutsioon on 2560×1080 pikslit ning kuvasuhe tänu laiale ekraanile 21:9. Võrreldes eelmiste mudelitega kasutab Q34E2A aga IPS-tehnoloogiat.

Ka sellel mudelil on 75-hertsine värskendussagedus sujuvama pildi jaoks ning kaasaaegne disain alumiiniumist jalaga.

Kõik kolm ekraani on varustatud Adaptive Synci tehnoloogiaga, mis vähendab pildi hakkimist ja aitab selle sujuvamaks muuta. Tänu 178-kraadisele vaatenurgale ei moonuta kaldenurkade alt vaatamine värve ega kontrasti. Lisaks saab kõigil kuvaritel sisse lülitada sinise valguse filtri, mis kaitseb kasutajaid liigse väsimuse eest.

E2 mudelitel saab mugavalt jalga liigtuada

Kõik põhivajadused on kaetud

Uhkeid lisasid uutel monitoridel pole – rõhk on pandud põhivajaduste katmisele ning igapäevasele mugavale kasutamisele. Just sellepärast on kõik E2 seeria mudelid varustatud kallutatava jalaga ning kaablihaldusavaga. Universaalse VESA kinnitusega monitore saab kasutada nii jala küljes kui vajadusel ka seinal.

Igal monitoril on HDMI ja DisplayPorti sisendid ning võimalus ühendada kõrvaklappe. Samuti leiab kõigilt mudelitelt kõlarid heli mugavaks edastamiseks.

Mudelitest on kõige soodsam Q32E2N – see maksab 249 eurot. 289 euro eest saab Q34E2A monitori ning U32E2N eest tuleb välja käia 429 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.