Sisuturundus

Hoidu viirustest: UV-C valgusega mobiiltelefonide puhastusseade PhoneSoap 3.0 hävitab ka koroonaviiruse

Foto: Shutterstock.

Tänapäeval on telefonid lahutamatu osa meie igapäevaelust. Telefoni võetakse mitukümmend korda päevas kätte, asetatakse kõneldes näo vastu või hoitakse köögis töötasapinnal, kuhu hiljem pannakse toiduained. 

Kõige selle juures ei mõelda enamasti teadusuuringutega kinnitatud faktile, et telefonil elutseb rohkem baktereid kui näiteks WC-poti prill-laual ning et bakterid telefonilt näole või toidu sisse ei satuks, tuleks telefoni regulaarselt puhastada. 

Puhastamisel omad reeglid

Üldiselt soovitatakse taskutelefoni puhastades meeles pidada mitmesuguseid reegleid. Näiteks, et klaasipesuvahendi või paberiga ei tohi ekraanist üle käia, sest see võib ekraani kahjustada. Kui kasutad spetsiaalset puhastusvedelikku, ei tohi seda pihustada otse seadmele, niisutada tuleb lappi. Enne puhastamist peab telefoni kindlasti välja lülitama… 

Nõuandeid, nippe ja trikke on veelgi, kuid õnneks saab ka hoopis lihtsamalt – bakterite hävitamiseks on loodud kõrgtehnoloogiline ultraviolettvalgust kasutav desinfitseerimisseade PhoneSoap 3.0, mis muuhulgas hävitab ka koroonaviiruse pisikud. 

Telefon puhtaks 10 minutiga

PhoneSoap 3.0 on esimene UV-C valgusega puhastusseade mobiiltelefonidele. Desinfitseerimiseks kasutatakse ultraviolettvalgusega pirne, mis asuvad seadme ülemises ja alumises osas.

Pirnide eluiga on 4000 tundi ehk 240 0000 minutit, seega saab PhoneSoap 3.0 puhastamiseks kasutada 24 000 korda. 

UV valgus katab 360 kraadi telefoni pinnast ning jõuab isegi erinevate väikeste avade ja pesadeni, mille puhastamiseks pihustatavaid desinfitseerimisvahendeid kasutada ei saa. 

Telefoni desinfitseerimiseks tuleb ristkülikukujuline karbike avada, telefon karpi sättida ning 10 minuti pärast saab välja võtta puhta seadme. Selle aja jooksul hävitab UV-C tehnoloogia nutitelefonilt 99,99 % bakteritest.

Seade laeb aku täis 

Boonusena on samaaegselt desinfitseerimisega võimalik täis laadida ka telefoni aku. Selleks on desinfitseerimisseadme tagaküljel kaks standard 5V USB pesa, mis võimaldab laadida erinevate telefonide akusid.

Et telefoniomanik oleks kättesaadav ka laadimise ja desinfitseerimise ajal, kui seadme kaas on suletud, on PhoneSoap 3.0 sisse ehitatud akustiline helivõimendi. See võimendab telefonihelinaid ja teavitusi. Seega on alati kuulda märguanne, kui keegi soovib kontakti võtta või kui telefonile on saabunud teade.

PhoneSoap 3.0 telefoni puhastaja ja laadija. Foto: Tootja.

Sobib ka suurematele nutitelefonidele

Desinfitseerija kaalub 630 g ning selle sisemõõdud on 173x95x20 mm ja välimõõdud 216x127x45 mm, mis tähendab, et sellesse mahuvad ka suuremad nutitelefonid, nagu näiteks Apple, Samsung, iPhone 10XS, Galaxy A9s ja Pixel 3.

Lisaks nutitelefonide puhastamisele võib PhoneSoap 3.0 kasutada ka teiste puhastust vajavate seadmete desinfitseerimiseks, mis sinna sisse mahuvad. Sellised on näiteks nutikellad, telefonide kaaned, mp3 mängijad, ehted, kõrvaklapid.

PhoneSoap 3.0 saad endale soetada siit!

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.