Sisuturundus

IIZI uus äpp on nüüd valmis: kuidas see sinu elu paremaks muudab?

Kindlustusdokumentide haldamine ja -lepingute sõlmimine muutus tänu uuele IIZI äpile veelgi lihtsamaks, sest äsja valminud rakendus koondab kõik olulised funktsioonid ühte kohta ja enamatki. Mida uuelt äpilt oodata võid?

Dokumendid ei jää enam kunagi maha

Ja neid ei pea enam välja printima. IIZI rakendusega on võimalik näiteks kõik reisiks vajalikud kindlustusdokumendid lihtsalt telefoni salvestada, mistõttu kaob ära vajadus reisikindlustus välja printida ja füüsiliselt kaasa võtta, seega ei pea kartma dokumentide kadumist isegi siis, kui reisi käigus pagas kaob.

Kõik kindlustusega seotud toimingud ühes kohas.

IIZI esindaja Maria Pleesi sõnul on rakendus nagu rahakott kindlustusdokumentide jaoks. “Kõik asjad on kindlas kohas. Võtad taskust telefoni ja saad kohe vaadata missugused tingimused olid, kellega ühendust pead võtma ja kõike muud,” selgitas ta.

Sama kehtib ka liikluskindlustuse kohta. Rakendus annab korraga ülevaate kõikidest kindlustusdokumentidest ja seda isegi internetiühenduseta.

Sõlmi lepinguid veelgi lihtsamalt kui varem

Rakendus muudab mugavamaks ja lihtsamaks ka kindlustuslepingu sõlmimise või pikendamise. Mõne sõrmepuudutusega saad puuduva kindlustuse kohe ära sõlmida ja maksmine on telefonis vaid sekundite küsimus.

Sõlmi äpis reisikindlustus või liikluskindlustus. Kuskile pole kadunud ka kindlustuspakkumiste võrdlemisfunktsioon, mis laseb alati enda jaoks sobivaima pakkumise valida. Ka siis kui oled näiteks liikluskindlustust pikendamas.

Meeldetuletused, kontaktid ja pakkumised kõik ühest kohast

Lisaks sellele, et IIZI rakendusest saad personaalseid kindlustuspakkumisi, tuletab ta ka meelde kindlustuse lõppemisest. Seega saab alati olla kindel, et kehtiv poliis on olemas. Liikluskindlustuse puhul annab rakendus kaks nädalat enne lõppkuupäeva meeldetuletuse, et uue lepingu sõlmimine ei tuleks üllatusena.

Samuti on rakenduses olemas kõik vajaminevad kahjukontaktid, et probleemide korral kiirelt õigete inimesed kätte saaks.

Hetkel on rakenduses võimalik sõlmida nii liiklus- kui ka reisikindlustust. Kuid äpp on pidevalt täienemas erinevate lisadega. Tulevikus tulevad äppi näiteks ka kõik teised kindlustusliigid.

IIZI äppi saavad alla laadida nii Androidi kui ka Apple’i kasutajad.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.