Mänguriarvutiga MSI Titan GT77HX oled teistest alati sammu ees

Kui tavalise sülearvuti puhul on oluline kasutusmugavus, piisavalt kiire protsessor, kvaliteetne ekraan ning aku vastupidavus, siis mängurite jaoks mõeldud arvutitel peavad kõik need omadused olema tippklassist. Just sellise täiusliku mängukogemuse jaoks leiab MSI valikust mängurisülearvuti Titan GT77HX, mis on üks oma klassi võimsamaid esindajaid maailmas.

Maailmaklassi jõudlus

Sülearvuti südameks on Inteli 13. põlvkonna protsessor i9-13980 HX, millel 8 jõudluse jaoks mõeldud ning 16 maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks vajalikku tuuma. Tänu võimsale protsessorile jooksutab Titan GT77HX peale nõudlike mängude täiesti probleemideta ka keerukaid programme ja mahukaid faile.

Arvutil aitab ülesannete kõrgusel püsida Nvidia graafikakaart Geforce RTX 4090. Kiirtejälituse tehnoloogia muudab valguse mängustseenides ülimalt realistlikuks ning Nvidia Max-Q tehnoloogia optimeerib graafikaga seotud keerukaid ülesandeid nii, et mängimise ajal oleks pilt ja heli maksimaalselt nauditavad.

Nvidia Reflexi funktsioon vähendab viivet, mis võimaldab kiiretes mänguolukordades silmapilkselt reageerida. MSI Overboost Ultra tehnoloogia laseb korraga kasutusele võtta protsessori ja graafikakaardi koguvõimsuse. Nii ei valmista ka äärmuslikult suur koormus Titan GT77HX-le probleeme.

Jahutussüsteem Cooler Boost Titan aitab hoida kogu süsteemi õiges temperatuurivahemikus, selleks on arvutil neli ventilaatorit, kuus jahutustoru ning kaheksa õhutusava.

Sujuv liikumine ekraanil ja ülitäpsed klahvivajutused

MSI Titani 144-hertsise värskendussagedusega 17,3-tolline ekraan põhineb Mini LED-i ekraanitehnoloogial. Võrreldes tavaliste taustvalgustusega ekraanidega on sellisel paneelil rohkem LED-e, tänu millele on kuvatav pilt selgem. Suurem LED-ide arv tähendab ka, et ekraan on palju heledam, seega saab MSI mänguriarvutiga vaenlastele muretult vastu astuda ka väga hästi valgustatud ruumis. Lisaks sellele pakub ekraanipaneel eriti teravat ja selget pilti tänu 4K eraldusvõimele.

Väikese reaktsiooniaja kõrval on mängudes oluline ka täpne klaviatuur ja kiired vajutused. Selleks on MSI arvutil Cherry MX-i väga madala profiiliga klahvid. Klaviatuuril on RGB-taustvalgustus ja igale klahvile saab valida ise tooni.

GT77HX arvuti muudab eriliseks ka spetsiaalne RGB-valgusriba korpuse tagaküljel. Unikaalsed värvikombinatsioonid aitavad luua mängimiseks sobiva õhkkonna ning muudavad arvuti teiste seast eristuvaks.

Väliste seadmete ja kuvarite ühendamiseks on olemas HDMI- ja Mini DisplayPorti pesad, peale nende veel kaks USB-C-pesa, kolm tava-USB-pesa ning SD-kaardi pesa. Muidugi saab eraldi ühendada kõrvaklappe ning võrgukaablit.

Uuri lisa siit!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.