Sisuturundus

Nüüd saad need juhtmevabad laadijad ja korpused endale 30% odavamalt

Hea telefonikorpus ning korralik ja mugav laadija on asjad, mis on mõttekas hankida iga telefoni juurde. Kvaliteetsed tooted võivad tihti aga rahakotti oluliselt kergendada. Veebipoe Smarta ning Geeniuse koostöös on nüüd aga võimalik saada endale meelepärased vidinad märksa odavamalt.

Kasutades ostu sooritamisel koodi GEENIUS rakendub kõikidele OtterBox täishinnaga toodetele -30% suurune allahindlus, 30% odavamalt saab ka Xtormi juhtmevabasid laadijaid.

Kui aga vajad soovitusi ostuotsuse tegemiseks, siis meil on neid hulgi!

Võimas juhtmevaba kiirlaadija

Kui soovib kontoris olles telefoni laua peal hoida, siis ei tasu seda lihtsalt lauale asetada. Parem hangi endale mugav juhtmevaba kiirlaadija, mis samal ajal ka telefoni akut täidab. Qi-laadimistehnoloogiat ühendava laadija puhul ei pea telefoniga ühendama ühtegi kaablit: aseta vaid juhtmevabat laadimist toetav telefon alusele ning see täitub kui võluväel.

Kui on vaja aga jälle laua tagant minema tõtata, saad haarata telefoni ja muretult lahkuda.

Laadija võimsuseks on 10 vatti, seega on see konkureerivatest toodetest kuni kaks korda võimsam, täites telefoni aku seega ülikiirelt. Lisaks sellele näeb see hea välja, ei võta laual kuigi palju ruumi ning hoolitseb ka selle eest, et telefon laualt maha ei libiseks.

Uuri toodet siit.

Lae kõike korraga

Kui aga sinu elamises leidub suur hulk erinevaid nutiseadmeid, mis vajavad laadimist, siis võid õige pea avastada, et pistikupesad on otsa saamas, kuna iga vidina jaoks on vaja pista seina adapter, mille külge kinnitada USB-kaabel. Selleks, et kaablisodi vähendada, tuleb appi Xtormi laadimisjaam.

Korraga saab laadida kuni seitset seadet, samuti on võimalik kasutada kiirlaadimist. Viis seadet saab ühendada tavaliste USB-kaablite abil, ühe USB-C kaabli abil ning kõige tipuks saab ühe telefoni või muu nutiseadme asetada laadimisjaama peale, kasutades seega ära juhtmevaba laadimist.

Pistes laadimisjaama näiteks voodi kõrvale või diivani käetoele, saad lihtsa vaevaga akud täita, ilma, et peaksid muretsema pistikuruumi pärast.

Hangi laadimisjaam endale siit.

Parimad telefonikorpused

Kui oled aga otsimas telefonikorpuseid, siis on parimaks valikuks OtterBox.

Otterboxil tuntumateks ja parimateks mudeliteks on:

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.