Sisuturundus

PANE NIMI KIRJA: ettevõtlikud koolinoored on oodatud äriideid genereerima

Foto: Andrei Ozdoba

Sel neljapäeval oodatakse kõiki ettevõtlikke gümnasiste üle Eesti osalema tasuta virtuaalses ideelaboris, kus saab kogenud mentorite juhendamisel arendada ärilisi lahendusi elulistele probleemidele meie ümber.

Virtuaalses ideelaboris, mis sel aastal kannab pealkirja „Uus reaalsus“, saavad gümnasistid kaardistada asjatundjate juhtimisel nii noorte seas kui ühiskonnas üldiselt tänases muutunud maailmas esinevaid probleeme. Probleemidele lahenduste leidmiseks arendatakse tiimides välja äriplaanid ja kaitstakse neid žürii ees, kes valib ettevõtluspäeva lõpuks esitluste seast välja ka parimad ideed.

Inspireerivate ettekannetega jagavad keskkoolinoortele ettevõtluspisikut muusik Grete Paia ning äriideed konkursi Ajujaht 2020 võistluse võitud Pagerri tiimijuht Rudolf-Gustav Hanni. Ideelaborit modereerib nimekas treener Sandra Raju.

Youth Empowered ideede arendamise töötuba on ideaalne stardiplatvorm alustavatele õpilasfirmadele. Ideelaborisse on oodatud kõik õpilased, kellel on huvi sel õppeaastal õpilasfirmat luua. Olemas võib olla idee ja meeskond, aga oodatud on ka kõik teised huvilised.

Tänaseks 28 riigis toimiva Youth Empowered programmi algataja on Coca-Cola HBC. Projekti eesmärgiks anda noortele kõikjal maailmas nii elulisi kui ärilisi praktilisi oskusi ja teadmisi võimalikult edukaks sisenemiseks tööturule kas töötaja või tööandjana. Eestis toimub Youth Empowered programm koostöös Junior Achievement Eestiga neljandat aastat ning mitmetest esimeste aastate osalenutest on tänaseks saanud juba edukalt tegutsevad ettevõtjad.

Zoom keskkonnas toimuv virtuaalne Youth Empowered ideelabor algab neljapäeval, 8. oktoobril kell 14.

Registreerimine lõpeb teisipäeval, 6. oktoobril. Vaata lähemalt ja.ee

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.