Parimad mängud, mida ROG Zephyrus M16 mänguriarvutiga proovida

Kui plaan on soetada endale võimekas mänguriarvuti, siis ROG Zephyrus M16 pakub selle jaoks ideaalselt paketti. Lisaks võimsale sisule ja esmaklassilisele ekraanile on see ka kompaktne ning väljapaistva disainiga. Milliseid mänge aga eelistada, et saaks oma uut sülearvutit täiel rinnal nautida?

Tänu võimsatele komponentidele saab Zephyrus M16 hakkama iga mänguga. Kõige võimsama mudeli seest leiab uusima Inteli Core i9 protsessori ja NVIDIA GeForce RTX 4090 GPU. See annab koguvõimsuseks 150 vatti, millest 25 vatti lisab Dynamic Boost. Tänu kõrgele maksimaalsele võimsusele suudab arvuti keskmise jõudluse taset kauem hoida, et mängukogemus oleks alati parim.

Kõigile seiklusmängude sõpradele soovitame proovida Spider-Mani mängu, kus ise saad superkangelaseks kehastuda ning maailma halvimast päästa. Tänu DLSS 3 graafikarenderdamise tehnoloogiale on pilt ülimalt sujuv ning stabiilne. Võimas kiip ja graafikaart tagavad, et igas mänguolukorras oleks kasutusel maksimaalne võimalik kaadrisagedus.

Tänu kasutusel olevatele tehnoloogiatele on Zephyrus M16 mudeli üheks trumbiks just kõrge kaadrisagedus, mis muudab kiirete mängude mängimise ülimalt nauditavaks. Siin tuleb appi ka Zephyrus M16 mini-LED ekraanipaneel.

Nebula ekraanitehnoloogia on loodud mängude jaoks, mis pakuvad kiiret reaktsiooniaega ning lisaks sellele võimaldavad nautida pidevalt teravat pilti koos ülimalt täpsete värvitoonidega.

Seda kõike saab ise järgi proovida klassikalises mitmikmängus Fortnite, kus Zephyrus M16 parimad omadused välja paistavad. Tänu kiirele mängutempole oled alati vastaste viimaste liikumistega kursis ning tänu ekraani lühikesele reaktsioonikiirusele jõuad neile alati õigeaegselt reageerida.

Samamoodi võimaldab võimsate komponentide ning tasemel ekraani kombinatsioon nautida ka võidusõidumänge. Näiteks Forza Horizon 5 pakub võimalust nii rahulikuks kulgemiseks, mille ajal kauneid loodusvaateid nautida kui ka võistlusmomente, kus terav graafika paneb end tundma justkui auto roolis ise istudes.

Iga mängu puhul on oluline, et käsklused jõuaksid kiirelt klaviatuurilt mängukeskkonda. Selle jaoks on kasutusel mugav ja täpne klaviatuur, mille klahvide vajutuskaugus on 1,7 mm. Nii Fortnite’i kui ka Spider-Mani mängude juures on kindlasti kasuks ka N-key rollover funktsioon, mis registreerib üheaegselt mitme klahvi vajutusi korraga.

ROG mängurarvutitel on kasutusel ka ASUS Aura Sync tehnoloogia. See laseb eraldi taustavalgustuse värvi valida erinevate klahvide puhul, mis omakorda annab mängus vastaste ees eelise.

Kõiki mainitud mänge saad kasutada Xbox Game Pass Ultimate teenuse kaudu. Lisaks on veel saadaval enam kui 100 erinevat mängu igale maitsele. Game Pass Ultimate võimaldab sul neid kasutada just täpselt siis, kui ise tahad ning boonusena saad neid otse oma arvutist ka striimida.

Zephyrus M16 mudeli kohta saad aga rohkem lisainfot uurida ROG kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.