Bang & Olufseni blogi

Millise juhtmevaba Bang & Olufseni kõlariga õue minna?

Kuna soojad nädalad ongi kohe kätte jõudmas ja puhkuste aeg ka tipus, siis otsitakse praegu aktiivselt just selliseid kõlareid, mida oleks hea randa, terrassile või grilliõhtule kaasa võtta. Bang & Olufseni juhtmevabad Bluetooth-kõlarid lisavad mobiilsusele veel stiilsust ning muidugi on kõik need neli kõlarit, mis kannatavad pritsmeid ja õueniiskust, ka väga stiilse välimusega.

Siin on neli Bang & Olufseni suvist kõlarit, mille seast on üsna lihtne valida just oma vajadustele sobiv.

Bang & Olufsen BeoPlay P2 – täielikult nupuvaba

Üldiselt pole nupud rannas lesides alati kõige mugavam lahendus oma kõlarit juhtida. Kui otsid võimalikult kompaktset, kerget ja nupuvaba lahendust, siis Beoplay P2 on kõige parem valik. Seda kõlarit saab endiselt juhtida ka ilma telefoni järgi haaramata, sest P2 reageerib puudutustele, patsutustele ja raputustele. Ka häälega on võimalik kõlarile käsklusi anda (toetab Siri virtuaalset assistenti) ning sisseehitatud mikrofoniga mobiilikõnedele vastata. Aku kestab 10 tundi. Kõlar on piisavalt pisike, et mahub ka taskusse.

BeoPlay A1 – kui vaja 24 tundi muusikat

Kui lähed pikemale retkele või oled elektripistiku juurest kauem ära, siis BeoPlay P1-st veidi suurem kõlar BeoPlay A1 on õige valik. See tagab kvaliteetse ja valju heli 24 tunniks. Küljes olev mugav aas lubab kinnitada näiteks seljakoti või telgi külge, pritsmekindel kõlar peab vastu ka kerges vihmasabinas või kasteniisketel õhtutel-hommikutel väljas olles.

Ka selle kõlariga saad käed-vabalt vastata mobiilikõnedele, nii et kasuta kasvõi kodustel suvistel remonditöödel, kui alati ei saa mobiili kätte haarata.

 BeoPlay P6 – muusika igas suunas pluss nupud

Kui vajad siiski nuppe, et kõlarit kindlalt igas olukorras juhtida, siis BeoPlay P6 pakub ka seda. Lisaks on kõlarielemendid paigutatud püstises korpuses nii, et heli leviks ühtlaselt kõigis suundades. See kõlar on sobiv paigutada otse peo keskele ja kõik saavad sellest osa nii lähedal kui kaugemal, sest kõlari tippvõimsus ulatub 215 vatini. Sellest piisab enamikuks olukordadeks, välja arvatud eriti nõudlikud olukorrad.

Beolit 17 – eriti nõudlikeks olukordadeks

On siiski hetki, kui pisike kaasaskantav kõlar ei vea välja. Kui tähtis on mobiilsus ja maksimaalselt suur helivõimsus ning tahad keskmisest suurema koosolemise teha, aga heli on vaja seal, kuhu jämedad kaablid ei ulatu, sobib Bang & Olufseni stiilne kohverkõlar Beolit 17 koos oma nahast kandesangaga. Seljakoti jaoks on see veidi ebapraktiline, kuid autosse kaasa haaramiseks igati sobilik. Ka kodus on Beolit 17 kasulik – kui tahad, kuulad toas, kui vaja, viid terrassile või sauna eesruumi. Kannatab nii pritsmeid kui kergemat sorti niiskust.

Aku kestab 24 tundi, väljundvõimsus aga ulatub kuni 240 vatini. Seega on Beolit 17 parim variant nõudlikes olukordades, kus vaja väga pikka aku tööaega ning suurimat helivaljust.

Võrdle kõiki nelja kõlarit siin. Lisaks tabelis olevatele tumedatele mudelitele saad valida ka teisi korpuse värve.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.