Cleveron Challenge'i blogi

Cleveron Challenge’i finalist Uus luud leiutas sõiduki, millesarnast veel liikumas pole nähtud

Cleveron Challenge’il osalevad tiimid selgitavad, mille kallal nad töötanud on.

Meie ebatavalise kujuga elektrimootori ja väntmehhanismiga sõiduk, mis võiks kvalifitseeruda elektrijalgratta alla, hakkab vaikselt oma kuju võtma ning võime rõõmuga teatada, et kõige tähtsama paki oleme ka lõpuks kätte saanud.

Meie tugevuseks on “ratta” uuesti leiutamine, sest ainult nii oleme kindlad, et valmib erakordselt ainulaadne sõiduk, mida tänavatel liikumas pole veel nähtud. Saame uhkusega öelda, et elektroonikast, eritellimusel valminud mootorist ning raami endaga on tegu ligilähedaselt sajaprotsendilise käsitööga.

Lõppvõistluseni on jäänud veel loetud päevad ning kuna meie ajagraafik on vahepeal üsnagi tihe olnud, siis saate pingelisele tööprotsessile kaasa elada meie Facebooki lehel.

Võistlus ja lemmiktiimi poolt hääletamine

Tiimid on 4. märtsist alates arendanud elektrijalgratast, mis peab olema kuni 22 kilogrammi kaaluva massiga ning mille mootor tohib töötada ainult abimootorina väntamise ajal, kuid mootori võimsusele pole piiranguid pandud.

Võistlusele kandideeris 17 tiimi, kellest 10 on jõudnud 8. juunil toimuvasse tootearendusvõistluse finaali. Võistluse peaauhinna võidab kõige kiiremini mäkke jõudnud ratta arendanud tiim, kuid eriauhinnad antakse parima disaini rakendajale ning Geenius.ee lugeja lemmikule, kes saab kõige rohkem lugeja hääli.

Hääleta oma lemmiktiimi poolt finaali Facebooki sündmusel klikkides väljavalitud finalisti Geenius.ee artiklile “meeldib”: https://www.facebook.com/events/366238433958023/. Finaal toimub Hansapäevade ajal, 8. juunil, Viljandis, Kõrgemäe tänaval kell 11.00-13.00.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.