Elisa blogi

Alates tänasest alustavad Elisa Pärnu ja Viljandi esindused ka Starmani klientide teenindamist

Alates tänasest saavad Starmani kliendid oma asju ajada ka Elisa Pärnu ja Viljandi esindustes, millega algab Starmani ja Elisa ühiste esinduste liitmine.

“Et pakkuda meie klientide kiiremat, paremat ja komplekssemat teenust, on alates 11. septembrist Viljandi Centrumi ning Pärnu Port Arturi ja Kaubamajaka Elisa esindused avatud ka Starmani klientidele. Kui Kaubamajakasse suundumine oli Starmani klientidele juba tuttav koht, siis nüüd on Pärnakatel võimalus meie teenustega liituda ka Port Arturi esinduses. Pärnu Kaubamajaka esindus jääb mõneks ajaks veel avatuks, kus jätkame Starmani klientide teenindamist,” rääkis Elisa ja Starmani juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

Hiiepuu sõnul on see esimene samm, et kliendile abikäega veelgi lähemal olla.  “Olenemata sellest, et Starmani teenused on üle Eesti kättesaadavad elektroonilistes kanalites, on füüsiline kohalolek, kus spetsialisti abiga parimaid lahendusi testida, klientidele samuti väga oluline. See ongi peamiseks põhjuseks, miks soovime Starmani teenuste võrgustikku kiiresti laiendada,” lisas Hiiepuu.

Esinduses saab lisaks tavapärastele Elisa teenustele nüüd sõlmida ka teleteenuste lepinguid, tutvuda TV pakettide ja lisateenustega nagu TV Everywhere, Ajamasin, salvestusteenus ja videolaenutus. Loomulikult saavad kliendid liituda ka Starmani ja Elisa esimese ühise BingeTV teenusega ja Starmani uue nuti TV teenusega.

Märksõnad: ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.