Kingiabi: 3 kinki sõbrale, kelle kohmakus võib tema seadmele saatuslikuks saada

Päkapikud hakkavad loetud päevade pärast käima, kuid kingiideed ei ole lihtsad tulema. Nii teemegi selle protsessi natuke lihtsamaks ja sel korral anname soovitusi nende kinkide kohta, mida iga natukenegi kohmakas inimene oma jõulupakist leida tahaks.

Telefoniümbris

Enamik turule jõudvad nutitelefonid on klaasist tagumise korpusega, mis oma tugevusest olenemata kipuvad kukkumisel kiiremini purunema. Selle kaitseks on saadaval erinevatest materjalidest ja erinevate disainidega ümbriseid, mis on samal ajal nii kaitseks kui ka kaunistuseks.

Valiku suurus võimaldab leida igale maitsele midagi – nii läbipaistvaid, erinevat värvi ühevärvilisi, kaantega kui ka moodsate kujundustega ümbriseid.

Kaitseklaas

Esiekraani tervena hoidmine on tagumisest küljest olulisem, sest igapäevast kasutamist mõjutab see rohkem. Kogu aeg ei saa kaantega korpust ka ees hoida, seega spetsiaalne kile või klaas on selleks efektiivsem variant.

Miks mitte valida tavalise ekraanikaitseklaasi asemel kingiks juba privaatsusfiltriga kaitseklaas, et lisaks telefoni tervena hoidmisele säilitada avalikes kohtades ka privaatsus.

Juhtmevaba laadija

Juhtmed võivad üsna ohtlikuks osutuda ja telefoni laadija otsa koperdamist on tõenäoliselt paljudel ette tulnud. Selle vältimiseks on heaks kingiideeks juhtmevaba laadija, mille juhe võib vabalt olla ära peidetud, sest laadimine toimub aluse pealt.

PNY juhtmevaba laadija ühildub kõigi seadmetega, millel on integreeritud Qi laadimise funktsioon ning õnneks on uute mudelite seas vähe neid, millel seda ei oleks.

Ostes jõulukingid Elisast, osaled automaatselt 3500 eurose kingikoti loosis. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.