Elisa blogi

Millised omadusi kaasaskantavat kõlarit valides jälgida?

Muusikalembelistele liikuva eluviisiga inimestele võib vaikuses viibimine ebameeldiv olla, kuid paraku võivad mõned asukohad muusika kuulamiseks ebasobilikuks osutuda.

Sellisteks olukordadeks on heaks lahenduseks kaasaskantav kõlar ning uuemate mudelitega saab õige meeleolu luua isegi kõige ekstreemsemates tingimustes. 

Milliseid omadusi peaks kõlari valimisel vaatama ning kas Onyx Studio 6 vastab nendele?

Disain

Kuigi kõlari peamine otstarve on toota heliväljundit, et muusika kõlaks valjemalt, mängib selle välimus siiski suurt rolli. Onyx Studio 6 sobib aga oma minimalistliku ümara kuju ja kangast katte poolest ideaalselt ka sisustuselemendina näiteks elutoa kapile ning valida saab kolme värvi vahel: must, hall ja tumesinine.

Kuna Bluetooth-kõlareid tahetakse tihtipeale ka väljasõitudele kaasa võtta, siis on Onyx Studio 6 disainimisel sellele mõeldud ning kõlari alumiiniumist käepide teeb selle kaasaskandmise igati mugavaks.

Veekindlus

Ilmastikutingimused, eriti Eestis, pole alati kõige kuivemad ning päikesepaistelisemad ja see võib mõnikord takistada kõlari kasutamist. Onyx Studio 6 mudelil on see-eest IPX7 tasemel veekindlus, mis tähendab, et kõlar kannatab vihma ning lume- ja veepritsmeid, kuid mitme meetri sügavusele vette sellega siiski sukelduda ei tasuks.

Ühenduvus

Juhtmevabad seadmed on saanud küll normaalsuseks, kuid siiski ei tähenda Bluetoothi olemasolu, et sa ka hästi töötaks. Onyx Studio 6 kõlar ühendub teisega seadmega aga kiirelt ning kui see on juba kord ühendatud, seob kõlar järgmisel korral end telefoniga juba automaatselt.

Onyx Studio 6 kõlariga saab ühendada ka kaks erinevat seadet ning nendest kordamööda erinevat muusikat lasta. Bluetoothi kaudu saab veel ühendada kaks Onyx kõlarit omavahel, et muusika jõuaks rohkematesse ruumidesse.

Heli

Kõige olulisem faktor kõlari valimisel on kõigele vaatamata selle helikvaliteet. Onyx Studio 6 suudab toota rikkalikku ja selget heli, mille pehmekõlaline bass ei peksa üle ning loob meeldiva kuulamiskogemuse igas situatsioonis.

Aku

Muusika on sõltuvust tekitav ning selle kuulamine võib venida tundide pikkuseks, seetõttu on tähtis pöörata tähelepanu ka kõlari aku vastupidavusele. Onyx Studio 6 tööaeg on olenevalt kuulatava muusika kvaliteedist kuni kaheksa tundi ja selle nullist sajani laadimine võtab aega viis tundi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.