Elisa blogi

Samsung Galaxy S20+ on neile, kes soovivad suuremat akut ja ekraani

Kui Galaxy S20 on selle aasta Samsungi tippmudelite seeriast kõige väiksem, siis S20+ on mõeldud neile, kes soovivad veidi suuremat ekraani ja mahukamat akut.

Galaxy S20+ on väga paljuski sarnane oma väiksemale sõsarmudelile. Ka siin on kasutusel uut tüüpi ekraanitehnoloogia, mis võimaldab eriti sujuvat kasutuskogemust. Tavapärase 60 hertsise sagedusega ekraanipaneeli asemel saavad kasutajad nautida 120 hertsist paneeli.

Samuti on ka S20+ protsessoriks Exynos 990, mis tagab kasutajale igas olukorras piisava jõudluse. Salvestusmahtu on sama palju nagu S20 mudelil, ehk 128 GB, mida saab laiendada mälukaardi abil. Küll aga on 8 GB muutmälu asemel suuremas mudelis 12 GB RAM-i.

Põhikaamerate asetus on samuti väiksema mudeliga võrreldes pea identne. Telefoni tagumiselt poolelt leiab kolm kaamerat – 12 MP lainurk, 12 MP ülilainurk ja 64 telefoto kaamera. Kuid lisaks sellele on Galaxy S20+ mudelil olemas ka TOF sensor, mis aitab sügavust mõõta ning tänu sellele parandab ka bokeh efekti täpsust.

Samuti saavad kasutajad ka suurema mudeli puhul nautida video salvestamist 8K formaadis.

Miks eelistada S20+ mudelit väiksema asemel?

Kui sulle meeldivad suured ekraanid, siis S20+ juures ongi jus see trumbiks – 6,2-tollise AMOLED ekraani asemel saavad kasutajad sisu nautida 6,7-tolliselt ekraanilt.

Lisaks sellele on S20+ ekraani puhul kasutanud tehnoloogiat, mis aitab vähendada sinist valgust ning läbi selle ka kasutaja silmadele suunatud koormust.

Tänu suuremale ekraanile ja korpusele on ka aku mahutavus suurem. S20 mudelil on selleks 4000 mAh-d, kuid S20+ mudelil on mahutavuseks 4500 mAh-d. See omakorda tähendab, et kasutaja saab pikemalt suure ekraani võlusid nautida ning peab harvemini oma akukaablit kasutama.

Kui sulle meeldivad suuremad ekraanid ja soovid paremat aku vastupidavust, aga ei soovi S20 Ultra hinda maksta, siis just nende omaduste poolest on S20+ uue seeria parim valik.

Telefonidega saab tutvust teha ka värske video vahendusel, kus Elisa tootespetsialistid uutest S20 seeria mudelitest ülevaate annavad.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.