Elisa blogi

Samsung Galaxy S20 Ultra on neile, kes vaimustuvad pildistamisest ja videoist

Esmakordselt tutvustas Samsung sellel aastal kolme erinevat tippmudelit. Nende kroonijuveeliks on S20 Ultra, mis pakub lisaks muudele uuendustele nüüd ka enneolematut pildistamiskogemust.

Väga hea sisu ja välimus

Kui kahe väiksema mudeli erinevused piirduvad laias laastus telefonide suuruse ja aku mahutavusega, siis S20 Ultra juures on neid juba rohkem.

S20 Ultra pakub 6,9-tolliga seeria suurimat ekraani. Samuti on olemas 120 hertsine ekraanipaneel, mis muudab kasutuse eriti sujuvaks.

Tänu mõõtudelt suuremale ja veidi paksemale korpusele on ka aku mahutavus suurem, lausa 5000 mAh-d. See on väiksematest mudelitest 500 1000 mAh-d rohkem.

Parim omadus on aga kaamerad

Osaliselt on aga telefoni kere jämedus tingitud ka uutest kaameratest ning peakaamera periskoopsest paigutusest. Teistmoodi lahendus annab võimaluse kasutada tagumistel kaameratel kuni 100 kordset hübriidsuumi.

Kokku on S20 Ultra tagumisel küljel neli erinevat kaamerasensorit. Põhikaameraks on 108 MP pilte teha võimaldav lainurk kaamera. Samsung kasutab Nona binning tehnoloogiat, kus 9 pikslit seotakse pildi töötlemise käigus üheks. See võimaldab salvestada suurema hulga detaile ning vähendada pildimüra. Kõik see kokku tähendab, et lõpptulemuseks on puhtam ja kvaliteetsem foto.

Lisaks sellele on olemas veel 48 MP telefoto kaamera, 12 MP ülilainurk kaamera ning TOF sensor. Viimase abil on võimalik mõõta täpsemini pildil olevate objektide sügavust, mis kokkuvõttes aitab saavutada parema bokeh-efekti. Kusjuures kasuliku lisana võimaldab kaamera rakendus tausta udusust ka peale pildi tegemist korrigeerida.

Nii nagu väiksemad sõsarmudelid, võimaldab ka S20 Ultra filmida kuni 8K resolutsiooniga videoid. Mugava lisavõimalusena saab filmitud kaadritest omale meelepärase ka pildina välja lõigata, kartmata pildikvaliteedi vähenemist – sellist fotot saab salvestada kuni 33 MP resolutsiooniga.

S20 Ultra on seega ideaalne telefon neile, kes peavad lugu pildistamisest ja kellele meeldib videoid teha. Kaamera rakendus pakub väga erinevaid režiime ja võimalusi ideaalse stseeni jäädvustamiseks.

Telefonidega saab tutvust teha ka värske video vahendusel, kus Elisa tootespetsialistid uutest S20 seeria mudelitest ülevaate annavad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.