Klicki 1000 soovitust

Boom 2 – mitte lihtsalt pritsmekindel, vaid lausa veekindel kõlar

Lund praegu ei tule, vihma sajab hoopis. Ja vihma vastu aitab välja minnes veekindel kõlar. Ultimate Ears BOOM 2 (hind Klicki poes 149,99 eurot) on sobiv sügise-, talve-, kevade- ja suvekõlar, sest meie kliimas võib sadada igal ajal.

Kui ei saja, siis võib alati juhtuda, et kõlar kukub vette või kui sõidad soojale maale puhkama, on hea see kaasa võtta vee äärde ja vee peale. Kui tavaliselt on sellised vastupidavad seadmed pritsme- ja niiskuskindlad, siis BOOM 2 on veelgi enam – veekindel, vastates kestvusstandardile IPx7. See tähendab, et helitekitaja võib olla kuni meetri sügavuses kuni pool tundi.

Lisaks pakub kõlari korpus kaitset ka kukkumiste ja löökide vastu. Kergelt kummine kest kannatab kukkumist kuni 1,5 meetri kõrguselt.

Kuna tegemist on juhtmevaba kõlariga, siis saab selle arvuti või mobiiliga ühendada ja kasutada kuni 30 meetri raadiuses. Samuti on juhtmevabal kõlaril aku ja see kestab kuni 15 tundi.

Ultimate Ears BOOM 2 jaoks on ka Androidirakendus – selle abil saab siduda kaks kõlarit. Samuti saab mobiiliäpi vahendusel ühendada kõlari Amazon Alexaga ja häälkäsklusi anda, mille peale Alexa reageerib.

Ehkki veekindlate kõlaritega seostub tavaliselt kehvem kõla, on Ultimate Earsil hulk fänne tekkinud just selle tõttu, et vaatamata vastupidavusele on heli endiselt kirgas ja vali. Spetsiaalne digialgoritm silub ka bassi, et see kõlaks ehtsalt ja sügavalt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.