Hinnad juba langevad: tänasest on iPhone 15 sada eurot soodsam!

Täna algas iPhone 15 telefonide müük, kuid see ei tähenda, et hinnalanguseks ruumi poleks. Kohe alates esimesest müügipäevast on võimalus omale uusim Apple´i telefon kätte saada lausa saja euro võrra odavamalt.

Kuidas? Selleks peab olema täidetud üks tingimus.

Nimelt peab sul olema vana iPhone 12-, 13- või 14-seeria telefon, mille tahad ära müüa. Klick hindab selle ära, arvestab selle väärtuse eest raha tagasi, kuid lisab sada eurot juurde lihtsalt niisama. Seega oledki kokkuvõttes uue iPhone 15 saanud sada eurot soodsamalt.

Et kõik õnnestuks, tuleb läbida kolm lihtsat sammu.

  1. Otsi üles oma kõik seisma jäänud iPhone 12/13/14 mudelid ning kontrolli nende väärtust veebilehel klick.ee/tagasiostukalkulaator. Sealt saad täpselt teada, kui palju raha vana seadme eest saad.
  2. Too seesama (või needsamad) iPhone 12/13/14 Klicki poodi kohale ja vali samal ajal välja ka uus iPhone 15 mudel, mida tahad osta.
  3. 100 eurot saab kingituseks, kui müügikonsultant hindab su vana iPhone´i mudeli ära ja ütleb selle hinna. Saadud summa lahutatakse valitud iPhone 15 ostuhinnast.

Kui näiteks sinu tagastatud iPhone´i väärtus on müügikonsultandi arvates 300 eurot, saad uue iPhone´i väga palju soodsamalt: 300+100=400 eurot väiksema summa eest!

Kampaanias peab arvestama ka teatud tingimustega: see kehtib tänasest 30. oktoobrini või kuni kaupa jätkub, osta saab vaid uusi iPhone 15 mudeleid, mis on laos, tagastada saab ühe või mitu telefoni. Jah, isegi nii palju telefone saab tagastada, et need maksavad juba rohkem, kui uus iPhone! Sel juhul makstakse ülejäänud raha tagasi Klicki kinkekaartidena. Kuid üks telefon müüakse ühele isikule või juriidilisele isikule kampaaniaga vaid üks kord.

Vana telefoni ära andes mõtle selle peale, et need sammud oleksid tehtud:

  • võta maha FMI (Find My iPhone);
  • tee backup kõigist endale vajalikest andmetest telefonis;
  • taasta tehase algseaded menüüst Settings->General->Transfer or Reset iPhone-> Erase All Content and Settings.

Nende sammude läbimisega võib aidata ka poetöötaja.

Kampaaniat ei saa paraku kasutada Klicki e-poes. Küll aga saab vaadata sealt iPhone 15 valikut ning leida lähima Klicki poe. Kampaania kohta loe lähemalt sellelt lingilt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.