Klicki 1000 soovitust

HP Envy x360 – kiirus ja mobiilsus koos, lisaks ka tahvel

Arvuti kasutamise harjumused on viimaste aastatega palju muutunud – enamus kasutajaid ei igatse enam kõrgete klahvidega raskeid ja kogukaid sülearvuteid, samuti ollakse aina enam harjunud puuteekraanidega nutiseadmetega. HP Envy x360 (hind 899,99 eurot) toob kõik need erinevad võimalused ühte seadmesse – kasuta nii, nagu ise tahad.

Tegemist on hübriidarvutiga, mille puutetundlikku ekraani saab kasutada arvuti kaant 360 kraadi tahapoole pöörates nagu tahvelarvutit. Lisaks on sellist arvutit võimalik lauale panna “telgina” ehk tahapoole käänatuna, nii et tegemist on justkui esitlusekraaniga või monitoriga, millelt teistele presentatsiooni näidata. Kõige selle juures saab muidugi seda HP arvutit kasutada ka tavalise mugava ja kerge sülearvutina, mida suvel ja muul ajal igale poole kaasa võtta. Masin kaalub vaid 1,3 kg.

Kui nüüd üle vaadata muud tehnilised omadused, siis võib öelda, et HP ENVY x360 on igati sobiv mobiilsele kasutajale, kes töötab erinevates olukordades – kontoris, kohvikus või kodus ning tahab ka meelelahutust töö kõrvale. Tahvliks käänatavat arvutit võid kasutada nii mängimiseks kui ka joonistamiseks või nutitelerina filmi vaatamiseks.

Masinal on kaks kiiret USB-liidest, kõrvaklapipesa, mälukaardipesa ja kiire WiFi. Muidugi ka Bluetooth ja veebikaamera. Kõigiks igapäevasteks toiminguteks sellest komplektist täiesti piisab.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.