Klicki 1000 soovitust

Juhtmevaba laadimisalus, millega saab telefoni täis neli korda kiiremini

Juhtmevaba laadimisega tuleb tavaliselt telefon asetada lauale pikali – laadimisalused on reeglina ümmargused lapikud pinnad, millel laadiv telefon puhkab. Kuid mobiili saab laadimise ajal edukalt edasi kasutada 4Smartsi juhtmevaba laadimisalusega Voltbeam, mis toimib ka ühtlasi telefonialusena, et sellel olevast mobiilist näiteks filmi vaadata.

4Smarts 10W juhtmevaba laadija (hind 19,99 eurot) sisaldab kaht juhtmevaba laadimispooli, mis kokkuvõttes aitab keskmiselt neli korda kiiremini Qi standardit toetava telefoni täis laadida nii püsti- kui pikaliasendis. Mobiil võib laadimisalusel olla nii püsti kui külili asendis – viimane on eriti sobiv näiteks filmi vaatamiseks sel ajal, kui telefon laeb.

175-grammise laadimisaluse saab kokku keerata ja taskusse pista – see võtab sama vähe ruumi kui mõni mobiiltelefon.

Toiteplokki seadmel pole – kasutada võid olemasolevat mobiililaadijat või arvuti USB-porti. Et kiirlaadimine toimiks, peab see toide välja andma laadimisvõimsust 10 W. Sobib mõni mobiili kiirlaadija.

Kuna juhtmevabaks laadimiseks sobiv vahemaa laadija pinnalt on kuni 10 mm, siis võid telefonile ümbrise ümber jätta ja laadida läbi selle.

Kui oled korra juba harjunud juhtmevabalt telefoni laadima, siis raske on tagasi pöörduda kaabli juurde – sellise mugavusega harjub kiiresti ära.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.