Klicki 1000 soovitust

Kolm head sülearvutit kodus töötajale

Praegu, kui väga suur hulk töökohti on kolinud koju, on vaja kaugtööle sobivaid sülearvuteid. Põhiline, mis nende puhul vajalik, on korralik jõudlus, mugav klaviatuur, hea ekraan, veebikaamera ja mikrofon koosolekute pidamiseks.

Siin on kolm arvutit, millega saab eriolukorra ajal edukalt oma tööasjad kodus ära teha.

Sülearvuti HP Pavilion 15 Ryzen5 – 549,99 eurot

HP on teada-tuntud kontorisülerite bränd, mis kuulus nii oma vastupidavuse, hea disaini kui võimekuse poolest. See mudel on energiasäästliku AMD Ryzen 5 protsessoriga, millega saab töötada kuni 9,5 tundi. Pikk aku tööaeg on küll tavaliselt reisil oluline, aga samas võib arvutiga kodus töötades anda liikumisvabaduse vajadusel tegutseda ka seal, kuhu ei taha alati kaablit ja laadijat kaasa vedada. Võid kiirelt eralduda kõrvalruumi videokonverentsi tegema või töötada ilusa ilmaga kasvõi terrassilt terve päeva.

HP sülearvutil on lainurk-kaamera, mis võtab otse arvuti ees istudes sind korralikult pildile. HP WideVision HD veebikaamera töötab hästi ka hämaras ja on varustatud kahe mürasummutusega mikrofoniga, mis aitavad taustahelisid, näiteks laste hääli summutada.

Lenovo IdeaPad C340-14 – 399 eurot

Lenovo sülearvutil on puutetundlik ekraan, mis teeb selle universaalseks töö ja meelelahutuse seadmeks.

Klaviatuuril on taustavalgustus, mis lubab vajadusel arvutit kasutada ka siis, kui teised magavad ja peab valguse hämaraks keerama.

Nii nagu Yoga seeriale kohane, võib ekraani keerata 180 või isegi 270 kraadise nurga alla, võid isegi täiesti 360-kraadiselt klaviatuuri taha küljele pöörata, et kasutada Lenovot tahvlina. Nii-öelda “telgi” asendis saad aga panna süleri lauale või öökapile, et näiteks filmi vaadata.

Arvutil on 720p HD kaamera, sisseehitatud mikrofon ja mikrofoni-kõrvaklapi pesa, et kasutada näiteks sobivat peavarustust.

Dell Latitude 7390 – 699 eurot

Dell on samuti tuntud kontoriarvutite bränd ja see mudel on tõsiselt vastupidav ning mugav kaugtöö tegemiseks.

Kui oled eraldunud kohta, kus kiiret kaablit pole ja peab saama Internetti üle 4G võrgu õhu kaudu, siis Dellil on sisseehitatud 4G modem olemas. Ka sel arvutil on puutetundlik ekraan, seega võid seda kasutada ka meelelahutuseks ja tahvelarvutiks. HD veebikaamera ja sisseehitatud mikrofoniga saad ka videokoosolekud edukalt peetud. Küljel on ka ID kaardi pesa.

See on Klicki poolt toimetatud ja kureeritud rubriik, kus Klick soovitab oma tootevalikust nutikaid, lahedaid ja huvitavaid asju ning annab nõu.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.