Klicki 1000 soovitust

Kolm kasulikku vidinat, millega koolivaheajal karmis pakases vastu pidada

Ilmateade lubab kohati temperatuure, millega tavalisel kooliajal oleks saanud juba napilt külmapühasid pidada. Talvevaheajal aga ollakse hoopis väljas, seega tuleb õue minnes vajalikud tehnikavidinad kaasa võtta, mis külmas abiks. Vaatame, millised kolm asja võiks praegu endale muretseda ja millega pakasele julgelt vastu astuda.

1. Xiaomi Mi Band  2 – 34,99 eurot

Hiina tuntud tootja Xiaomi ihaldatud pulsikell on nüüd veelgi odavamaks läinud. Xiaomi Mi Band 2 on lihtne, töökindel ja kasulik abivahend just nüüd, kui näpistavalt krõbeda külmaga mobiili põuest välja ei tahaks võtta. Kell annab käe peal vibreerides märku, kui keegi on saatnud sõnumi või helistab isegi siis, kui mobiil on kuuldeulatusest väljas sügaval põues soojas või kotti ära peidetud. Xiaomi tarkvarauuendusega näeb ekraanil ka helistaja nime ning sõnumi sisu (algust).

Muidugi saab sellega ka pulssi, samme, kilomeetreid ja und mõõta, nagu pulsikellad ikka teevad. Kui jääd liiga kauaks paigale istuma, siis annab kell samuti märku, et aeg on püsti tõusta ja end natuke liigutada.

Aku kestab Mi Band 2-l kaua – mitte nagu nutikelladel mõne päeva, vaid ikka mitu nädalat.

2. Satzuma nutikindad – 6,99 eurot

Need on peaaegu nagu vanaema kootud – mustrilised, erksavärvilised ja mis kõige tähtsam – spetsiaalsest lõngast sõrmeotstega, mis töötavad ka puuteekraanil. Enam ei pea külma ilmaga ninaga kõnet vastu võttes vastu ekraani toksama, vaid saab näppe külmetamata kõike teha ka õues. Kõik sõrmed on puutetundliku otsaga, seega võid kasutada mobiili ka mitme näpuga.

3. Romoss GT1 10000 mAh – 39,99 eurot

Teatavasti kustuvad mobiiliakud talvel hoopis kiiremini kui suvel. Külm mõjub akudele halvasti. Samas võib just käreda pakasega olla eluliselt tähtis kellelegi helistada või abi kutsuda, kui juhtusid bussist maha jääma või auto läks katki.

Elupäästjaks võib osutuda mahukas akupank, mis turgutab külmast hangunud mobiili kasvõi mitu korda üles. See Romossi akupank võib keskmise nutitelefoni vähemalt kolm korda, kui mitte enamgi kordi täiesti täis laadida. Kaks USB pesa tähendavad, et laadida saab mitut seadet samal ajal.

Alumiiniumkoprus on väga vastupidav, saada on nii hõbedast kui roosakat värvi korpusega akupankasid.

See on Klicki poolt toimetatud ja kureeritud rubriik, kus Klick soovitab oma tootevalikust nutikaid, lahedaid ja huvitavaid asju ning annab nõu.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.