Klicki 1000 soovitust

Laud vabaks! Delli monitorijalg jätab kogu ruumi sulle

Ükskõik kui hästi sa oma lauda organiseeriks, ikka võtab suure keskse koha sellest monitorijalg. Ükskõik kui peenelt tootjad monitorijalga ka ei viimistleks, ikka mõjub see kohmaka lisakolana laual. Dell on aga teinud jala, mis lauapinda ei vaja, lisaks annab paindlikkuse ekraani igasse asendisse reguleerida.

Selline monitor, mis lauapinda peaaegu ei vajagi, on Dell U2717DA (hind Klicki poes 539,99 eurot). 27-tollise kuvari jalg on laua külge kinnitatav ja see hoiab monitori laua kohal. Ekraani alla jääb ruumi nii süleri, klaviatuuri, hiire, USB-laadijate ja lisaseadmete ning kasvõi väikese koduserveri jaoks.

Lisaks aitab seda tüüpi jalg vähendada kaablite segadust töölaual – kõik ekraani jaoks vajalikud juhtmed on ilusti jala taha ära peidetud. Lisaks ei häiri ka ekraani ääred, sest need on külgedel ja ülal vaid 7,3 mm laiad (all ääres 8 mm).

Delli monitor sobib hästi tööks ja lubab isegi graafikatöödega ja mängudega muuhulgas tegeleda, ehkki peab arvestama, et see pole päris graafikaproffide ega mängurite jaoks mõeldud monitor. 1,7-kordne Full HD reolutsioon (2560 x 1440 pikslit) ning ühendusvõimalused on aga tavakasutajale igati eeskujulikud – kaks HDMI pesa, Displayport (tavaline ja mini) koos USB 3.0-ga on põhiline, mida vaja.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.