Neli relva mänguri varustusse: hiir, klaviatuur, mikrofon ja klapid, millega kohe mängu sukelduda

Tuntud mänguriseadmete tootja Razer võib varustada kogu sinu mänguripesa stiilsete ja kiirete relvadega algusest lõpuni. Lisaks läheb veel vaja vaid head mänguarvutit ja mängijat, lisaseadmed selleks on aga siin.

Mängurihiir Razer Basilisk V3 (hind 69,99 eurot)

Razeri mängurihiir Basilisk V3 on RGB LED tuledega, mida saab sünkroniseerida teiste LED-iga varustatud Razeri lisaseadmetega, paindliku riidest kattega kaabliga ning tundliku sensoriga põhja all, mis tagab täpsed liigutused nii hiirematil kui lihtsalt laual.

Hiirel on kokku 11 erinevat nuppu, mille tähendust saab mängu jaoks programmeerida ning lisaks ka makrode jooksutamine ja sisemine mälu. See tähendab, et mõne nupu alla võib peita terve käskluste jada, mis annab mängides tohutu eelise.

Kerimisnupu raskust saab samuti ise seadistada vabast pöörlemisest kuni hammasratastega takistatud astmelise liikumiseni. Üks võib olla hea ühes, teine seade aga mõnes teises olukorras.

Kõrvaklapid Razer Kraken V3 Pro Wireless (hind 209,99 eurot)

Razeri mänguriklappidel Kraken V3 Pro on ruumiline 7.1 surround sound heli, nii et tead täpselt, mis suunast mängus vaiksem krabin või reetlik sahin kostab. Mängukaaslastega aga saab selgelt rääkida varre otsas oleva tundliku mikrofoniga, mis taustahelid summutab.

Ühendus toimub nii juhtmevabalt kiire 2,4 GHz adapteriga kui ka vajadusel tavalise 3,5 mm pulkpistikuga kaabliga. Seega need klapid töötavad kindlalt pea kõigi seadmetega kas juhtmega või juhtmevabalt. Playstationiga saab ühendada juhtmevabalt.

Klappide suured 50 mm läbimõõduga kõlarielemendid suudavad hästi esitada mahlakat bassi, mis tähendab, et neid klappe võib kasutada ka lihtsalt muusika kuulamiseks.

Mikrofon Razer Seiren Mini (49,99 eurot)

Kui tahad lisaks mängimisele näiteks ülekandeid teha oma videokanalis või Podcastides rääkida, siis kulub kindlasti ära hea ja kvaliteetne eraldi mikrofon.

Razeri mikrofon on loodud laual kasutamiseks, on kindlalt paigal ning salvestab sinu hääle selgelt ilma taustamürata.

Mikrofon on piisavalt väike ja kompaktne, et seda saaks mugavalt igale poole kaasa võtta. Statiiv on kallutatav, korpus põrutuskindel ning suurema statiivi jaoks saab keermega mikrofoni ka selle külge kruvida. Arvutiga ühendatakse USB pesast, see tagab parema helikvaliteedi.

Mänguriklaviatuur Razer Huntsman Mini (129,99 eurot)

RGB LED taustvalgustusega klaviatuur on efektne – plingib samas rütmis, nagu hiir, kõrvaklapid ja monitor. Lisaks aitab värviline valgustus klaviatuuri hämaras kasutada.

Klahvid, nagu mänguriklaviatuurile kombeks, on mehaanilised ja pika, selge käiguga. Just seda ongi e-spordiks vaja.

Vaatamata sellele, et uued teise põlvkonna optomehaanilised lülitid on pika käiguga, on nende müra oluliselt vähendatud, nii et ei pea kasutades liiga valjult klõbistama. Klaviatuur on väga pisike ja kompaktne, kuid klahvid endiselt täismõõdus. Klahvistiku servad puuduvad ning puudu on ka numbriklaviatuur paremal, mida mängijatele tavaliselt eraldi vaja polegi.

Ühendus käib USB kaabli kaudu, kuid transpordiks saab kaabli tagant ära võtta, et vähem ruumi kuluks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.