Razer Viper V3 HyperSpeed – ilmselt kiireim hiir, mida sel aastal nähtud

Razer on välja tulnud oma uue mängurihiirega Razer Viper V3 HyperSpeed (hind 79,99 eurot), mille puhul juba selle nimes tootja mingit tagasihoidlikkust üles ei näita. Tegemist on tõesti hüperkiire mänguvahendiga, mis aitab nii mõneski virtuaalses lahingus edu saavutada.

Razeri uus seade on kuju poolest eelkäijaga sarnane, kuid disaini on siiski natuke uuendatud ja käes tundub see pisut kergem. Uuendused on olulistes detailides: näiteks kerkis kõrgemale hiire “küür” ja sõrmedele on nuppudel ees väikesed takistused, et haare oleks kindlam. Ristlõige sai ka laiema kuju, et oleks sobiv igas suuruses kämblale.

Seadme sisse käib üks AA patarei, mis kestab 280 päeva ning arvutiga ühendada saab hiirt juhtmevabalt. Razeri USB adapter tagab eriti kiire traadita ühenduse just mängude jaoks.

Ülima kiiruse aga tagab uus kiip ja Razer Focus Pro 30K optiline sensor, millel on parandatud liikuvust klaasil ja keerulistel pindadel. Lisaks saab tundlikkust häälestada laseri mõõtmiskõrguse reguleerimisega. See oli küll ka eelmisel verisoonil, kuid kõrguse erinevaid valitavaid tasemeid on nüüd kolme asemel 26.

Viper V3 HyperSpeedil on kuus programmeeritavat nuppu: vasak/paremklõps, kaks vasakpoolset pöidlanuppu, keskmine DPI-lüliti nupp ja klõpsatav kerimisratas. Razer lubab neid kõiki programmeerida isegi koos kerimisratta pöördesuundadega, seega kokku on niimoodi juba kaheksa programmeeritavat juhtnuppu.

Milliseid mänge selle hiirega mängida? Näiteks sobiks ülikiirele käeseadmele hästi FPS- ehk tulistamismängud tulistaja vaates, aga ka muud täpsust nõudvad e-spordi lahingud ning muidugi saab sellega hästi teha ka kontoritööd, sest kiire hiir suurendab alati ka töökiirust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.