OnePlus 10T 5G: telefon, mis laeb ja tegutseb ülikiirelt

Oneplusi värske 5G mudel on väga kiire laadimisega ning ka protsessor tegutseb ülikiirelt. Kuid lisaks näeb see mudel ka väga hea välja.

Oneplus 10T 5G (hind 549,99 eurot) on uus mudel, millega käib nagu ikka kaasas kiirem protsessor ning üht-teist on parandatud ka muudes tehnilistes näitajates. Kuid seekord on rohkem võimalusi kätte tulnud üsna soodsa hinnaga, alla 550 euroga. Selle raha eest saab telefoni, mis konkureerib vabalt nii mõnegi tippmudeliga.

Kiibistikuks on Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, mis pole küll täiesti uusim põlvkond, kuid endiselt väga kiire ja võimekas riistvara ühe tipptasemel telefoni jooksutamiseks.

Laadimine aga on üks kiireimaid, mida tahta: 150 vatti, mis tähendab, et mobiili saab päevaseks tarbimiseks täis kümne minutiga. Kui oled unustanud laadida, siis saab väga lühikese “boksipeatusega” terveks päevaks energiat.

Parem levi rahvarohketes kohades on tagatud uue antennisüsteemiga Smart Link, mis aitab signaali kätte saada telefoni käes hoides. Ka WiFi on kiire ja mängimise jaoks sobiva lühikese viiteajaga.

Mängudele on selle mudeli puhul mujalgi rohkem rõhku pandud. Näiteks teeb sisseehitatud AI System Booster 2.1 ehk tehisintellekt kogu aeg optimeerimist ning võimsuse seiret, et maksimaalselt telefoni võimalusi ära kasutada minimaalselt energiat tarbides. HyperBoosti mängumootor, GPA-kaadristabilisaator ja graafikaprotsessori koormuse haldur kiirendavad mänge ning aurujahutus teeb protsessori töö turvaliseks ka siis, kui pikalt järjest mängida.

Muidugi on väga oluline ka kaamerakomplekt, mis OnePlus 10T puhul pakub võimalusi igasugustes olukordades pilti teha lainurgast makroni. Sony IMX766 sensoriga 50 MP põhikaamera on optilise pildistabilisaatoriga, ülilaia objektiiviga 8 MP kaamera teeb pilti 119,9-kraadise vaatenurgaga. Kolmas kaamera teeb 2 MP sensoriga makrofotosid, esiküljel on 24 mm lainurk-kaamera 16 MP sensoriga.

Filme ja sotsiaalmeediat saab vaadata 6,7_tolliselt 120 Hz värskendussagedusega Full HD+ ekraanilt, mille kaadrisagedus kohandub akut säästes vastavalt sellele, mida vaatad: kas 60, 90 või 120 Hz. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.