Klicki 1000 soovitust

Õues liiga külm või vesine? Tee siis tutvust Xboxi ja selle lisadega

Arusaadav, et veebruaris ei ole õuetegevusi just palju – kord on liiga külm, siis jälle liiga vesine ja iga päev suusamäele ka ei jõua. Seega on just paras aeg teha tutvust mängukonsoolide maailmaga. Miks aga valida just Xbox? Siin on seitse kõige tähtsamat põhjust.

Esiteks, Xbox One S (hind 259,99 eurot) on mõistliku hinnaga ja pakub koguni 1 TB salvestusruumi kõigi mahukate mängude jaoks. Neid mahub kõvakettale ligi 25.

Teiseks, Xboxi teenus Xbox Game Pass lubab iga kuu alla laadida kõige uuemaid mänge ja maksab vaid 10 eurot.

Kolmandaks, ka vanad mängud jäävad uues Xboxis mängitavaks. Võid vanu Xbox 360 ja originaalseid Xboxi mänge alati mängida oma uues Xbox One´is ja need ei lähe raisku. Ilmselt jääb see nii ka tulevikus sinu praeguste mängudega.

Neljandaks, saad samu mänge mängida koos sõpradega, mõnesid mänge koguni kõigiga, kellel on mäng ükskõik millises nutikas seadmes olemas. Tuntuim neist on näiteks Minecraft, mis on olemas peaaegu kõigile seadmetele, mis suudavad mänge jooksutada – tahvlitele, telefonidele, arvutitele, teistele konsoolidele. Teine viimase aja superhitt on Fortnite, mis samuti ei hooli platvormidest – kõik saavad mängida kõigiga.

Viiendaks, kõik seaded on alati salvestatud pilve! Võid oma sõbra juures sisse logida ja alustada sealt, kus pooleli jäid.

Kuuendaks, Xbox Play Everywhere mänge saad üks kord ostes hiljem mängida nii oma mängukonsoolis kui ka näiteks Windows 10-ga arvutis.

Seitsmendaks – kui sul on kodus 4K teler (ja kui pole, siis Xboxiga tasuks see  muretseda), saad oma konsooliga mängida suurel ekraanil 4K Blu-Ray sisu.

Xboxi leiad siit.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.