See nutikell on ilus ja sobib väikesele käele

Kui paljud eriti just naiskasutajad on nutikella peljanud selle liiga tehnitsistliku välimuse pärast, siis see kell siin on meeldiv erand. Lisaks heale disainile on see ka väike, kuid sisse mahub endiselt kuhjaga nutifunktsioone.

Naiste randmeid silmas pidades loodud nutikell Forever ForeVive Petite SB-305 (hind 39,99 eurot) on korraga nii kaunistus kui tervisejälgimise ja trenniträkkimise seade.

36 mm suurune ekraan on tavalisest väiksem ning disainitud peenema randme jaoks. Vahetatavad sihverplaadid ja kaht tüüpi rihmad – mitmeotstarbeline sportlikum silikoonrihm ning metalne võrgust lülidega käevõru – sobivad vastavalt vajadusele kas igapäevaseks ja sportlikumaks kandmiseks või siis pidulikumateks juhtudeks.

Funktsioonidest leiab kellast naistele mõeldud menstruaaltsüklite kalendri, termomeetri nahatemperatuuri mõõtmiseks, une jälgimise, vererõhu monitori, südametöö monitori jt.

Füüsilise aktiivsuse toetamiseks on olemas spordirežiimid, sammulugeja, kalorite arvestaja, läbitud vahemaa mõõtmine.

Forever ForeVive Petite´i nutikell hoiab aktiivsete tegevuste ajaloo alles, lubades analüüsida treeningute mõju. See annab võimaluse seada oma eesmärgid, et saada paremaid tulemusi. Spordirežiime, mida valida, on palju, nagu näiteks jalutamine, jooksmine, jooga, jalgrattasõit, spinning, sulgpall. Kalorite põletamise loendur näitab treeningu ajal energia tarbimist, sammulugeja loendab astutud samme ning lisaks näitab kell päevas läbitud vahemaad.

Lisaks saab, nagu nutikelladele kohane, randmelt vaadata ka teateid, mis on tulnud nutitelefonile. neist annab märku värin.

Tekstsõnumid, sissetulevad kõned ja mobiilirakenduste teatised ilmuvad nutikella ekraanile teavitustena. Kui kellaga ühendatud telefon on kuskil toas kaduma läinud, saab kell aidata seda leida.

Käe pealt saab ka muusika esitamist juhtida ning teha nutitelefoni kaameraga pilte, kaustades kella kaugpäästikuna.

Forever ForeVive Petite tunneb end ka vees hästi, sest on IP68 veekindluse standardile vastava tasemega. See tähendab, et korpus on täielikult tolmu- ja veekindel – võib isegi vette sukeldada ja lausa pikemaks ajaks.

Kell peab vastu liivases rannas olemisele või basseinis ujumisele.

Bluetoothi versioon 5.0 tehnoloogia on energiasäästlik lahendus ja tagab kindla ühenduse nutitelefoniga. Seade on ühilduv Androidi ja iOS-i süsteemidega. ForeVive Petite´il on spetsiaalne rakendus. Lihtsasti loetav 1,08-tolline puutetundlik ekraan ärkab üles randmeliigutusega. Reguleeritavad on nii heledus, vibratsioon kui “ei häiri” režiim. Mahukas 100 mAh aku kestab ühe laadimisega kuni 10 päeva, laadimine võtab vaid 2 tundi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.