Klicki 1000 soovitust

See vedel ekraanikaitse töötab sama hästi, kui tavaline kaitsekile

Pole ebatavaline, et uue telefoni ostmisel kaetakse selle ekraan kõigepealt kaitsekilega. Kõik, kes seda aga teinud on, teavad ilmselt ka piina, mis kaasneb õhumullide välja ajamisega. Seda probleemi aitab lahendada Whooshi ekraani peale kantav vedel “kaitsekile”.

Oma olemuselt on toote eesmärk sama, mis igal teisel kaitsekilel: aitab vältida ekraanile tahes-tahtmata tekkivaid kriimustusi, luues ekraani peale vahetatava kaitsepinna. Kile võib küll kriimustusi saada, kuid selle saab alati eemaldada ning uuega asendada, seega on ekraan alati kui uus.

Kilede suurimaks probleemiks ongi see, et nende ekraanile paigaldamine on üksjagu tüütu, eriti siis, kui tegu on mõne tänapäevase kumera ekraaniga seadmega. Vedel ekraanikaitse teeb asja oluliselt lihtsamaks.

Selleks, et ekraani kaitsta, tuleb see vaid ära puhastada ning kaitsevahend ekraanile kanda. Seejärel ongi pind kaitstud ning kaitsevahend püüab kõik kriimustused endasse.

Vedel kaitsevahend sobib kõikidele telefonidele, seega ei tule taga ajada ka konkreetsele mudelile sobivat ekraanikilet.

Komplekti hinnaks Klicki poes on 29,99 eurot.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.