Klicki 1000 soovitust

Tee oma videokoosolekud selgemaks eraldi Full HD veebikaameraga

Pea kõigil sülearvutitel on olemas veebikaamerad, aga kuna need on surutud õhukesse korpusse ekraani äärel, siis tihti piirdutakse vaid HD resolutsiooniga. Kui tahad paremat ja selgemat pilti, peaks videokoosolekuteks või veebiülekanneteks eraldi veebikaamera võtma.

Sandberg Flex USB 1080P HD (hind 59,99 eurot) on eraldi veebikaamera, mille saab kinnitada nii sülearvuti ekraaniääre kui monitori külge.

Eraldi veebikaameral on mitmeid pilti parandavaid omadusi ja see suudab täpselt inimesele teravustada. Nii sisselülitamine kui teravustamine toimub peaaegu hetkega. Midagi arvutisse installima ei pea, kaamera tuntakse kohe ära ja on kasutatav lisatarkvarata kõigi enamlevinud videokonverentsi-rakendustega.

Võrreldes sülearvutite sisseehitatud kaameratega saad eraldi seadet paigutada ka sobivamasse asendisse, et saada paremat võttenurka. Ei pea just ekraani külge kinnitama, võid kasutada ka statiivi või mõnda käepärast mööbliserva, kuhu kaamera tõsta. Oma kinnitusaluse küljes on kaamera objektiiviga osa 360 kraadi ulatuses igas suunas pööratav.

Kuna korpus on eraldi kaameral suurem, siis on ka Sandbergi optika kvaliteetsem ja naturaalsest klaasist. Sisseehitatud mikrofon tagab, et rääkides kaamerasse kostab ka heli korralikult.

Arvutiga ühendatakse seade USB kaabliga, videopilt on Full HD kvaliteediga (2 MP sensoriga, 1920 x 1080 piksline ja 30 kaadrit sekundis).

Veebikaamerad on eriolukorrast alates taas väga populaarseks muutunud, kuna kvaliteetseid videokoosolekuid on kodutöötajatel aina rohkem vaja. Full HD kaamera, mis võtab üles ka heli, ongi selliste koosolekute jaoks parim lahendus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.