Klicki 1000 soovitust

Too pilvekontor koju — Microsoft 365 Personal tuleb Windowsiga arvutiga tasuta kaasa

Sel kevadel, kui paljudel oli töö ja kodu põhimõtteliselt üks ja sama, tõi Microsoft välja uuendatud kontoritarkvara pilveteenused Microsoft 365 Family ja Personal. Need ongi mõeldud neile, kes teevad palju tööd kodus ja soovivad vajalikele asjadele ligi pääseda ükskõik kustkohast.

Microsoft 365 Family on laias laastus perepakett kuni kuuele pereliikmele, Microsoft 365 Personal aga ühele kasutajale. Vastavalt sellele on ka hinnad — Family kallim (aga ühe kasutaja kohta eraldi võttes väga soodne), Personal aga odavama aastatasuga. Kuid praegu võid Microsoft 365 Personali kätte saada lausa tasuta, sest see tuleb, kuni kaupa jätkub, kaasa kõigi Windows 10 arvutitega, mis Klicki poest ostetud.

Mis tuleb kaasa Microsoft 365 Personaliga?

Kui oled ostnud uue arvuti, siis mis tuleb sellega kaasa, kui arvutis on tasuta Microsoft 365 Personal?

Üks kasutaja saab selle pilveteenusega kasutada tuntud ja vajalikke kontorirakendusi Word, Excel, Powerpoint, OneNote, Outlook, Access ja Publisher. Oma faile saad hoida või arvutist varundada OneDrive’is, milles on selle paketiga 1 TB tasuta salvestusruumi. Lisaks saad ka igas kuus 60 Skype’i kõneminutit tasuta mobiili- või tavatelefonide numbritele helistamiseks.

Pilveteenuse eeliseks karbitoote ees on see, et saad pidevalt toodete uuendusi, nii et sul on alati kõige värskem, võimalusterohkem ja turvalisem tarkvara. Võid programme kasutada nii otse veebis kui ka arvutisse installituna, oma faile võid hoida nii arvutis kui pilveteenuses, kust need on alati ja kõikjal kättesaadavad, kui oma pilve sisse logid.

Peale vajalike rakenduste tulevad Microsoft 365 Personaliga kaasa veel mõned lisad, mida igapäevaselt kasutada:

  • kujundamis- ja kirjutamissoovitused ning dokumendimallid, laiendatud foto-, ikooni- ja fondikogumikud Wordis, Excelis ja PowerPointis
  • saab kasutada ja jagada faile ja fotosid erinevates seadmetes, sealhulgas mobiilsetes seadmetes
  • failid on tänu sisseehitatud lunavararünde tuvastamise ja taaste funktsioonile kaitstud, OneDrive’is saab kõige olulisemate failide korral kasutada ka väga turvalist kaheastmelist autentimist
  • saab juurdepääsu uutele tarkvara funktsioonidele niipea, kui Microsoft on need välja lasknud
  • kasutajatugi on tasuta nii veebivestluse kui telefoni teel

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.