Tõsi: uue Maci sülearvuti hind on nüüd null eurot!

Kui jälle soovitatakse, et osta Mac, siis pole põhjust seda enam edasi lükata, sest nüüd saab uue Apple´i sülearvuti tõesti kohe kätte nulli euroga.

Praegu Klickis kestev kampaania “Uus Mac 0-ga!” tähendabki just seda, et intress on null, sissemakse null ja ka lepingutasu puudub ehk maksab täpselt null eurot. Kätte saad aga uue Macbook Airi, mille eest tuleb tasuda kuutasu 27,75 eurot 36 kuu jooksul. Järelmaksu lepingu saab sõlmida kohale minemata, selle jaoks saadetakse nii leping kui juhend e-kirja teel.

Vaata kõigi tingimuste kohta lähemalt siit. Kampaania kestab 9. märtsini.

Osta Mac, aga miks?

Miks siis ikkagi tasub eelistada Apple MacBooki? Uue MacBook Airi ostmise üheks põhiliseks põhjuseks on muidugi see, et tegemist on Maciga. Need, kes Apple´i operatsioonisüsteemiga harjunud, on tavaliselt ka enda valikule kindlaks jäänud, aga need, kes alles otsustavad, võivad arvestada, et tegemist on lihtsa, töökindla, kiire ja turvalise platvormiga, mis sobib nii kontorisse kui koju, nii loomingulisele kasutajale kui ka tabelite ja raamatupidamisnumbritega tegelevale spetsialistile.

Miks MacBook Air?

Uus MacBook Air on Apple´i kõige õhem ja kergem sülearvuti, mille puhul tihti ka PC-sülearvuteid võrreldakse lausega “sama kerge ja õhuke nagu MacBook Air”. Seega on sellest mudelist saanud omamoodi mobiilsuse etalon. Arvuti kaalub kõigest 1,29 kg ja on 1,61 cm paksune. Korpus on tugevast alumiiniumist, sees aga Apple´i enda disainitud protsessor M1, mida peetakse üheks kiireimaks, mis kunagi tehtud.

Arvuti graafika sobib nii graafika- kui videotöödeks ja muidugi mängimiseks, sest M1 kiibis on sisseehitatud kiire kaheksatuumaline graafikaprotsessor. Pildikvaliteet on ekraanil samuti parem, kui kunagi varem. 13,3-tolline ekraan on servast serva klaasiga ja 2560×1600 pikslise resolutsiooniga, kvaliteetse veebikaamera ja mikrofoniga videokoosolekute jaoks ning kiire mäluga.

Aku aga kestab Apple´i arvutitest kõige kauem: 18 tundi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.