Miterassa blogi

Miterassast leiad ribakõlareid igas suuruses ruumi ja otstarbe jaoks

Kuna telerid lähevad aina õhemaks, ei suuda nad pakkuda nii head heli nagu eraldi korpuses olevad kõlarid. Seepärast on kõige lihtsam viis teleri heli parandamiseks ühendada sellega ribakõlar. Kõik tänapäevased kõlarid toetavad enamjaolt väliseid seadmeid, seega saab neid kasutada ka muusika kuulamiseks.

Sony HT-S400

Kui oled oma esimese kõlari otsinguil ja konkreetset eelistust pole välja kujunenud, siis sobib alustada soodsamatest mudelitest. Üheks selliseks on näiteks Sony HT-S400 seeria ribakõlar, millel on komplektis kaasas ka eraldi bassikõlar.

Kokku on komplekti võimsuseks 300 W ning kõlar toetab standardit Dolby Digital. Tänu eraldi bassikõlarile tulevad madalad helid eriti hästi esile, lisaks saab bassikõlari mugavalt paigutada kuhu tahes, sest põhikõlariga ühendub see juhtmevabalt.

Teleriga ühendamine käib HDMI-ühenduse kaudu ning tänu Bluetoothile saab kõlariga ühendada ka näiteks oma nutitelefoni ja selle kaudu muusikat esitada.

Sonos Beam

Sonos Beami komplektis eraldi bassikõlarit ei ole – kõigi helisageduste jaoks mõeldud elemendid on peidetud ribakõlari sisse.

Sonose helipilt on väga hästi tasakaalustatud, mis tähendab, et telerist filme ja seriaale vaadates on dialoogid eriti selged. Samas sobib see ideaalselt ka muusika kuulamiseks.

Sonose ribakõlari tugevusteks on väga lihtne seadistamine ning kõlari juhtimine otse oma nutitelefonist Sonose rakenduste vahendusel. Ühendus teleriga luuakse HDMI eARC vahendusel, mis samuti lihtsustab ülesseadmist ning võimaldab kõlarit teleri või digiboksi puldist juhtida.

Bose Soundbar 500 + Bass Module 500 + Surround Speakers

Kui otsid süsteemi, mis täidaks kogu ruumi, siis Miterassa e-poest on võimalik soetada Bose kõlarite komplekt, kuhu kuuluvad ribakõlar, bassielement ja tagakõlarid. Sellise komplektiga saad võtta filmide ja seriaalide heliefektidest maksimumi.

Bose ribakõlari eeliseks on väga õhuke korpus. Samuti on olemas wifi ja Bluetoothi ühendused, süsteemiga saab suhelda Alexa häälassistendi vahendusel. Juhtimiseks pakub komplekt mitmeid võimalusi: seda saab teha puldi abil ning ka rakenduse kaudu.

Loewe klang bar5 mr

Loewe ribakõlariga saad kogeda ülimalt puhast heli ja tänu mitme kanaliga lahendusele võid tulevikus süsteemi teiste kõlaritega täiendada. Juurde on võimalik soetada ka sub5 subwoofer, mis toob madalad helid veelgi paremini esile ning lisab muusikale mahlase bassi.

Ribakõlaril on olemas Dolby Atmos ja HDR10+ tugi, mis tõstab nii muusika kui ka filmiheli kvaliteeti ja võimaldab kuulda ka kõige pisemaid detaile.

Kõlarit saab juhtida häälassistendi vahendusel ning ühendada ka nutitelefonidega. Kõlari esiküljelt leiab ekraani, millelt saad mugavalt selle olekust ülevaate.

Kõigi kõlarite kohta saad täpsemalt uurida Miterassa e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.