Xgimi projektoritega saad telepildi endaga igale poole kaasa võtta

XGIMI Halo+

Suvi on puhkuste ning väljasõitude aeg ja palju aega veedetakse vabas õhus. Õnneks ei pea seepärast kõigist mugavusest loobuma ning soovi korral saad näiteks teleripilti nautida projektori vahendusel ka kauni looduse rüpes.

Halo+

Xgimi valikus on Halo+ üks kompaktsemaid. Tänu väikestele mõõtmetele ja 1,6 kg kaalule on seda lihtne väljasõitudele kaasa võtta. Kasutusmugavust lisab ka sisseehitatud aku, mis võimaldab seadet paigutada murevabalt igasugusele pinnale ja kaablite pärast pole tarvis muretseda. Halo+-i aku peab vastu umbes 2,5 tundi: saab ära vaadata terve filmi ja akut jääb ülegi.

Halo+-i projektoriga on võimalik kuvada 60–120-tollist pilti. Seadistamine käib väga lihtsalt, sest projektor oskab ise näiteks nurga alla asetatuna pilti sirgelt kuvada ja automaatselt seda fokuseerida. Lisaks suudab see ka nutikalt vältida pildialasse jäävaid takistusi, nagu pistikupesad seinal.

Halo+-i üheks trumbiks ka väga suur heledus. 900 ANSI luumenit võimaldab telesaateid ja seriaale vaadata ka päikesepaistes keset päeva. Tänu sisseehitatud Android TV-le on võimalik kiirelt ja mugavalt ühendada oma lemmikstriiminguplatvorm ning vaadata kodumaiseid telekanaleid.

Soovi korral saab ühendada ka väliseid seadmeid Google Chromecasti ja Apple AirScreeni vahendusel.

MoGo Pro+

Kes soovib aga kergemat projektorit ning veidi soodsamat hinda, nende jaoks on Xgimil pakkuda mudel MoGo Pro+. Kõigest 0,9 kg kaaluv seade on ka mõõtmetelt veidi väiksem kui Halo+, kuid pakub üldjoontest sarnaseid funktsioone.

Sisseehitatud akuga saab lemmikfilme ja -seriaale vaadata kuni 2,5 tundi järjest, enne kui on tarvis laadijat kasutada. Samamoodi saab tänu Android TV-le mugavalt kasutada Telia, Elisa, Go3, Viaplay või Apollo TV kodumaiseid TV-rakendusi.

MoGo Pro+-i heledus on väiksem, kuni 300 ANSI luumenit, kuid eraldusvõime sama (Full HD) nagu Halo+-il.

Nii Halo+ kui ka MoGo+ on saadaval Miterassa e-poes. Peale selle leiab sealt ka teisi Xgimi projektoreid, mis mõeldud eelkõige siseruumides kasutamiseks. Kogu valikuga saad tutvuda siin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.