Smarta.ee blogi

Ilusad ning nutikad Qardio terviseseadmed näitavad keha kohta seda, mida teised seadmed ei suuda

Tervise eest hoolitsemine pole kunagi olnud lihtsam kui nüüd: turult leiab hulganisti erinevaid tooteid, mis aitavad kõike kehas toimuvat luubi all hoida. Nende toodete valimisel on aga oluline silmas pidada kvaliteeti, kuna nigel toode ei näita seda, mida tegelikult näha soovid. Appi tuleb Qardio.

Qardio on nutikate terviseseadete tootja, mille tooted on kliiniliselt valideeritud ja meditsiiniliselt täpsed. Kliiniiliselt valideeritud seade tähendab seda, et seadmetega mõõdetud informatsiooni on arstidel usaldusväärne kasutada. See on ka oluline vahe, mille poolest Qardio turul teistest nutitervisevidinate tootjatest eristub.

Qardio tooteportfellist leiab nutikaalu, targa vererõhuaparaadi ja EKG seadme, mille abil iseendal või lähedasel silm peal hoida.

Qardio toodete kasutamise teeb eriliseks ja lihtsaks see, et kõiki seadmeid on võimalik juhtida ühe Qardio rakenduse kaudu. Seega jõuab näiteks info nutikaalul kaalumise või vererõhumõõtmise tulemus otse sinu nutitelefoni.

Kaalumisel saab lisaks kaalumisväärtuse infole ka teavet keha rasvasisaldusest, kui palju on lihaseid, luid ja vett kehas. Kogu seda infot saad jagada perekonna, sõprade või arstidega. Qardio puhul on oluline välja tuua asjaolu, et nutikaal mõõdab tulemust, mitte ei kasuta tulemuse arvutamiseks algoritme, nagu paljud teised nutikaalud.

Qardio Base nutikaal teeb vahet erinevatel inimestel, samuti on see asendamatuks abimeheks lapseootel emadele, kuna rasedusfunktsioon aitab raseduse kulgemisel silma peal hoida. Salvestatud andmete juurde on rakenduses võimalik lisada ka fotosid, et näiteks dieediperioodil või raseduse ajal keha muutumisest märk maha jääks. Kõigi nutikate funktsioonide kõrval näeb kaal ka hea välja sobides hästi ka uhke disainiga koju.

Kaalu aku on laetav ja peab vastu 12 kuud.

Nutikas vererõhuaparaat

Kui juba nutikaal olemas, võib juurde lisada ka nutika vererõhuaparaadi, mis sarnaselt kaalule kogu info rakendusse salvestab ning kasutajale teada annab, kui midagi peaks valesti olema. Näiteks oskab see tuvastada südamerütmihäireid ning annab selge visuaaliga ülevaate vererõhu hetkeolukorrast.

Sarnaselt kaalule näeb ka vererõhuaparaat välja stiilne ning selle kasutamine on ülimalt lihtne, seega on see heaks kingituseks endale või lähedasele, kellest hoolid.

Qardiol on ka eraldi rakendus arstidele, kust nad saavad usaldusväärset informatsiooni kasutajate terviseandmetest. Qardio töötab koos Apple Health rakendusega ning Apple Watchiga. Kogu ajalugu salvestatakse rakendusse ning on meditsiiniliselt usaldusväärne.

Qardio tooteid saab endale hankida siit.

Märksõnad: ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses